24.07.2021

שבת

קרדיט: דוברות מועצת בנימינה- גבעת עדה

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן, גזבר המועצה צור אוריון וקב"ט המועצה אלון אגם. לאלוף התלוו אל״ם אלעד אדרי מפקד מחוז חיפה, סא״ל שמעון ביטון מפקד היקל״ר ורס״ן ליאור בוקסבוים רע״ן אוכלוסייה במחוז חיפה.

הביקור נפתח בסקירה של ראש המועצה איתי ויסברג על המושבות, אופי האוכלוסייה וציבור המתנדבים חסר התקדים המתייצב תמיד בעתות חרום ומשבר.

קב"ט המועצה אלון אגם פירט אודות סדר הפעולות בחירום, ההכשרות והאימונים שנעשו, בעלי התפקידים הרלוונטיים, מצב המקלטים ברשות, האוכלוסייה שאינה ממוגנת ועוד. נציגי פיקוד העורף שהשתתפו בדיון חלקו שבחים על תפקוד המועצה בשוטף, בתקופת הקורונה ובכלל על שיתוף הפעולה ההדוק.

האלוף גורדין סיכם את הביקור ואמר:

"כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו.

התפקיד של כולנו הוא להיות ערוכים ומוכנים לכל תרחיש, ולנצל את השגרה כדי להתכונן לחירום.

החשיבות של רשות חזקה ועצמאית היא רבה, ולאחר שיצאנו משנת הקורונה, שם גם התחזק הקשר בנינו, אנחנו מתכננים להמשיך את שגרת האימונים שאנחנו מכירים".

ראש המועצה איתי ויסברג:

"אני מודה לאלוף גורדין ולצוות שהתלווה אליו על הביקור החשוב ובכלל על הליווי הצמוד לאורך כל השנה, בעתות שגרה וחרום. על אף התשבחות שקיבלנו, אנו לא נחים על זרי הדפנה ונמשיך לבדוק את עצמנו כל הזמן, לשאוף להשתפר, להתאמן ולהיות מוכנים לכל אירוע או תקופת חירום. הגישה הזו הוכיחה את עצמה היטב בתקופת הקורונה. אני מודה לצוות המקצועי במועצה בראשות מנכ"לית המועצה ניצן מחנאי גרמן, קב"ט המועצה אלון אגם ורכזת המתנדבים במועצה רוית סימון על הובלת הנושא בכל ימות השנה. מי ייתן שנמשיך להשתפר ולא נזדקק להוכיח את עצמנו בעתות חרום ומלחמה".

קרדיט: דוברות מועצת בנימינה- גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות