11.04.2021

יום ראשון

אילוסטרציה. קרדיט: משטרת ישראל

מפקד משמר הגבול מינה קצין בודק בדרגת ניצב משנה לבחינת שגרת היחידה ותפקודם של המפקדים במגוון תחומים

עם הגשת כתב האישום החמור נגד לוחם בשירות חובה אפיק טויבי בגין עשרה אישומים וביניהם שימוש בנשקו האישי שהביא למותו של סמ"ש נעים מאדי ז"ל, מינה מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן קצין בודק בדרגת ניצב משנה לבחינת שגרת היחידה ותפקודם של המפקדים במגוון תחומים

ין הנושאים שנבדקו: בחינת אירועי משמעת ביחידה ואופן טיפול הסגל בהם, בקרות וביקורות, דוחות, שגרת היחידה, ניהול כוח האדם, כשירות מקצועית, ערכית ועוד. 
לאור הממצאים החליט מפקד מג"ב לאמץ את המלצות הקבו"ד ובין היתר לסיים באופן מיידי את תפקידו של מפקד היחידה בדרגת רב פקד ואף להמליץ על הפסקת שירותו בחיל.


בנוסף הוחלט להדיח מפקד צוות שאינו קצין אך בשירות קבע ולתת לו הערה פיקודית.  
לאחר הגשת כתב האישום התקיים כנס מפקדים חילי ובו הוצג האירוע מפי פרקליט מח"ש ונעשו צעדים נוספים הנוגעים לתחומי הפיקוח והבקרה ברמה החילית, בנית מערכי שיעור וחינוך לשעות הפנאי ולשגרה ושימוש באמצעים טכנולוגיים לביצוע בקרות במג"ב.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הכירו בטינדר וניהלו קשר כמה חודשים

ההפתעה היתה רגע לפני המפגש, כשהאישה העבירה את הטלפון לקביעת מיקום הפגישה והבעל נדהם היא מרצה באוניברסיטה, הוא איש צבא בדרגה בכירה ויחד הם נשואים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות