28.01.2022

יום שישי

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא מעניק את תעודת ההוקרה למפקד זק"א צפון הרב אנשל פרידמן צילום: דוברות המשטרה

מפקד מחוז צפון במשטרה העניק אות הוקרה והערכה למתנדבי זק״א צפון

בטקס רב רושם שהתקיים במטה במחוז הצפוני של משטרת ישראל בנצרת העניק ממ"ז צפון ניצב שמעון לביא תעודת הוקרה והערכה למתנדבי זק״א צפון על פעילותם הרבה במחוז הצפוני למען הצלת חיים וכבוד המת.

במעמד המרגש העניק הממ״ז את התעודה לידי מפקד זק״א צפון ורב משטרת מחוז חוף וצפון הרב אנשל פרידמן.

ממ"ז צפון ניצב שמעון לביא: ״אני מכיר מקרוב את הפעילות הקודש של מתנדבי זק״א, לצערי אני פוגש אותם באירועים הקשים בפרט בשנה האחרונה, ראיתי את המלאכים פועלים במסירות רבה בזירות כל כך קשות, עבודה שאף אחד אחר לא מסוגל ולא רוצה לעשות, מתנדבי זק"א עושים את זה ברוח ומוטיבציה מכל הלב, תודתי והערכתי הרבי נתונה בשם משטרת ישראל למתנדבים ובפרט למפקד הרב אנשל פרידמן והקמב״צ חזקי פרקש שעומדים על משמר כבוד המת ועושים עבודה נאמנה, חסד של אמת יחד עם מאות המתנדבים למען עם ישראל. אני מאחל שניפגש רק בטקסים ובשמחות.״

מפקד מחוז צפון במשטרת ישראל ניצב שמעון לביא, צילום: דוברות המשטרה

הרב אנשל פרידמן מפקד זק״א צפון ורב משטרת ישראל במחוז צפון וחוף, הודה לממ"ז על ההערכה בשם המתנדבים הפועלים בשגרה ובפרט במקרי חירום,
מתנדבי זק״א אכן ראויים ביותר לקבל את אות ההוקרה על פעילות הענפה בהתנדבותם בהצלת חיים וכבוד המת, המתנדבים פועלים יחד עם השוטרים המסורים בזירות הכי קשות במקצועיות ובמסירות, בפרט בשנה האחרונה מתנדבי זק״א במחוז צפון טיפלו באסונות קשים מאוד ונלחמו למען הצלת חיים וכבוד המת.
אנו מתפללים להקב״ה מי שאמר לעולמו די יאמר לצרותינו די.״

תמונה של התעודה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות