02.07.2022

שבת

מפגש משפחתי באתר החיסונים

הסבתא חיסנה את נכדתה ובתה ובהזדמנות זו נפגשה עמן לראשונה מאז החל הסגר

זריקה היא לא תמיד אירוע משמח, אך עבור בנות משפחת זינו ובן סימון זו הייתה הזדמנות לא רק להגנה על בריאותן, אלא גם למפגש משפחתי כאשר ענת ושיראל זנו הגיעו מביתן בנהריה למוקד החיסונים של כללית בקרית בריאות זבולון כדי לקבל חיסון מידי עליזה בן סימון שהיא אחות בכירה בכללית שהיא במקרה גם האם והסבתא שלהן. המפגש היה מרגש, גם בגלל החיסון וגם כי בנות המשפחה לא נפגשו מזה מספר שבועות בשל הסגרים ומאחר והסבתא גרה בקריות.

עליזה הסבתא התחסנה בתחילת המבצע כעובדת בריאות וכן השל גילה (63), כשהחל מתן החיסונים לבני 40 פלוס חוסנה גם בתה ענת (43) שעתה הגיעה לקבל חיסון השני מידי אמה. הנכדה שיראל, בת 17 ותלמידה בקציני ים שאלה כבר כשהחל המבצע את סבתא אם תוכל לחסן אותה. היא די מסתייגת מחיסונים, אך באשר לקורונה היתה נחושה להתחסן מוקדם ככל שניתן. סבתה אמרה שחייבים להמתין להחלטת משרד הבריאות ורק כשבני גילה יוכללו בקבוצת יעד, תוכל לחסן גם את הנכדה. אכן, ברגע שהוחלט לחסן  את בני גילה מיהרה שיראל לתאם עם סבתה את מועד החיסון. עליזה מאיישת, בנוסף על תפקידה באחות אחראית מחלקת אורולוגיה בזבולון, את מוקד החיסונים וכך הגיעו שיראל וענת לקבלת החיסון. שיראל העדיפה להגיע מנהריה לקריות כי רק כשסבתה מחסנת אותה היא מרגישה בטוח ואכן החיסון עבר בקלות. "ממש לא הרגשתי את הדקירה – אין כמו סבתא!".
כולן מחכות כבר להשלמת החיסון השני של שיראל בעוד כ-3 שבועות ואז לאחר מספר ימים, כשכולן מחוסנות יוכלו לשוב ולהיפגש.

שיראל מקווה שבקרוב תוכל להיפגש עם חברים, לחזור ללימודים ללא לזום וכמובן לחבק את סבא וסבתא. הן מדגישות שהן רואות חשיבות רבה בקבלת החיסון לא רק ברמה האישית, אלא  גם כצעד חשוב לבריאות הכלל. 

"היה כיף", הן מסכמות את מפגש החיסונים שלהן שבוודאי ייזכר במיתולוגיה המשפחתית ויסופר גם לדורות הבאים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות