02.07.2022

שבת

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, ח"כ מיכל וולדיגר ואלעד ברזילי (צילום: דוברות ביה"ח בני ציון)

מפגש מרגש נרשם במרכז הרפואי בני ציון בין ח"כ מיכל וולדיגר לבין אלעד ברזילי שנפצע קשה בלינץ' בעכו במבצע "שומר חומות" ומצוי בהליכי שיקום במחלקת שיקום במרכז הרפואי

ח"כ מיכל וולדיגר (הציונות הדתית), שוחחה עם אלעד ברזילי , שסיפר לה על ההתקדמות במצבו ושיבח בפניה ובפני מנכ"ל במרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן את הטיפול הרפואי המיטבי שהוא מקבל מהצוות המסור במחלקת שיקום במרכז הרפואי בני ציון.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן עם ח"כ מיכל וולדיגר (צילום: דוברות ביה"ח בני ציון)

ח"כ מיכל וולדיגר , חיזקה במהלך הביקור שהתקיים ביום חמישי האחרון את הצוותים הרפואיים והביעה את תקוותה שרשויות אכיפת החוק ינהגו ביד קשה נגד מי שפועלים באלימות כלפי צוותים רפואיים ברחבי הארץ.

במהלך הביקור, סקר מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן בפני ח"כ מיכל וולדיגר את פעילותן של המחלקות השונות והמובילות במרכז הרפואי והביע את הערכתו הרבה לעבודתם המקצועית והמסורה של כלל העובדים בסקטורים השונים במרכז הרפואי בני ציון וביקש את סיועה ברכישת
רובוט ניתוחי ולהשגת תקציבים לשדרוג התשתיות הישנות והטעונות שיפור. ובנוסף, את הצורך המיידי לתוספת מיטות למחלקת שיקום.

ח"כ מיכל וולדיגר הביעה את התרשמותה מתנופת הפיתוח שבה מצוי המרכז הרפואי בני ציון וגם ממגוון השירותים הרפואיים המתקדמים הניתנים במרכז הרפואי לרווחתם של המטופלים והמאושפזים. כמו כן, הביעה את רצונה לפעול למען המרכז הרפואי בגיוס המשאבים הכספיים המבוקשים. ד"ר אוהד הוכמן הודה ל ח"כ וולדיגר על ביקורה.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן עם ח"כ מיכל וולדיגר (צילום: דוברות ביה"ח בני ציון)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות