21.04.2021

יום רביעי

צילום: דוברות כללית

מעשים טובים בימי קורונה

צוות מרכז רפואי זבולון, בניהולה של ד"ר דליה קסנר, נרתם בשיגרה לפעולות התנדבותיות רבות לאורך כל השנה המגיעות לשיאן ביום המעשים הטובים

הפעם, קיבלה הפעילות ביטוי שונה בשל הקורונה. היום החל בפינוק של מאפים טריים לצוות המאייש את מתחם בדיקות הקורונה של כללית בקריות, שם מבצעות האחיות בדיקות קורונה מזה כשנה, בתנאי לחץ, במיגון כבד גם בימי חום כבדים וטרם החיסון גם תוך סיכון בריאותי להחשף לנגיף ולהיבדק והכל בחיוך ומקצועיות ראויים לשבח! בנוסף, דאג צוות זבולון, כפי שהוא עושה מידי שנה, לאיסוף בגדים וצעצועים עבור ילדים בסיכון. באוירת חג הפסח הקרב, שלחו גם ברכות חג שמח לכל הפנסיונרים שעבדו בזבולון במהלך השנים.

חדר ההמתנה במרכז לבריאות הילד של כללית בנהריה קושט במוביילים שהוכנו ונתרמו על ידי דיירי מעון הרופא בחיפה.

צוות המרכז לבריאות הילד של כללית נהריה ובעיקר הילדים המטופלים בו נהנים מעתה מחדר המתנה המעוטר ביצירות שהכינו דיירי מעון הרופא בחיפה. המוביילים היפים הובאו על ידי בני תושבי נהריה, דיוויד ואולגה זמט, העובדת כרכזת תעסוקה במעון, שיזמה את המהלך במסגרת יום המעשים הטובים. 

צילום: דוברות כללית

צוות המעבדה המחוזית הגדולה של כללית יצא למספר פעילויות משמעותיות לקהל ביום המעשים הטובים.

צוות המעבדה המחוזית של כללית, בניהולה של דר' יוליה שניידר, לקח חלק פעיל במאבק בקורונה והפעיל מתחילת המשבר מעבדת קורונה משך שעות רבות ביום ואף בסופי שבוע. אך הם לא הסתפקו בכך וביום המעשים הטובים נרתמו לשורה של פעילויות התנדבותיות למען הקהילה. הם תרמו ואספו כלי מטבח וכלי בית, בגדים, נעליים, משחקים, מצעים ועוד פריטים לשימוש יום-יומי שנמסרו למרכז הרווחה העירוני של עיריית נשר, בה שוכנת המעבדה. חלוקת הציוד לנזקקים תעשה בהמשך, ביריד שתקיים העירייה.  

בפעילות נוספת, אפו עובדי המעבדה עוגות ורכשו מוצרי מזון מתוקים, ארזו אותם בצורה מהודרת ומתנדבים מצוות המעבדה ההמטולוגית העניק את מארזי השי המתוקים לדיירים בשני בתי אבות בשכונת "רמת אלון" ובקרית אליעזר.

ברוח התקופה, נרשמה קבוצה גדולה של עובדים ב"חברה להגנת הטבע" ותצא בימים הקרובים לחופי הים התיכון להשתתף במבצע ניקוי חופי הים התיכון שנפגעו באסון הזפת. 

צילום: דוברות כללית

צוות מרפאת כללית בקרית שמואל דאג לאבזר תלמידות עולות חדשות מאתיופיה בביגוד הולם.

ביוזמה מקורית של פעילות במסגרת יום המעשים הטובים, תרם צוות כללית במרפאת קרית שמואל, בניהולה של ד"ר ליעד ורדי, סכום כספי גדול בעזרתו נרכשו לשמונה תלמידות עולות חדשות מאתיופיה מערכות לבוש לבית הספר שכללו 4 חולצות בית ספר, 2 חצאיות להן צירפו פריטים נוספים והפתעות משמחות.

צילום: דוברות כללית

צוות מרפאת כללית יוקנעם השלום יצא לקראת יום המעשים הטובים לחלוקת חבילות שי של מפעל אוסם מחלקת בילדים בבית חולים כרמל מקבוצת כללית.

שיתוף פעולה מדהים, בין מרפאת כללית ביוקנעם, מפעל אוסם ומחלקת הילדים בבי"ח כרמל של כללית, איפשר לשמח את הילדים המאושפזים וממתינים בחדר המיון במחלקת הילדים בבית החולים. מפעל אוסם רצה להעביר לצוות מרפאת כללית ביקנעם עמק השלום חבילות שי כהוקרה על פעילותו למען בריאות התושבים בכלל ובימי קורונה בפרט. אך הצוות בחר להעביר את ההכרת התודה הזו למי שלדעתם חשוב יותר לשמח ולכן במסגרת יום המעשים הטובים, יצא הצוות עמוס  בחבילות שי עם מפעל אוסם ביישוב עמו יש למרפאה קשר הדוק, כשמתלווה אליו דרור אשכנזי – מנהל משאבי אנוש במפעל, למחלקת הילדים בכרמל בניהולו של פרופ' גיורא פילר – מנהל המחלקה ומנהל מערך רפואת הילדים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי.

חן פורקש קמה – המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת כללית יוקנעם, שריכזה את היוזמה: "זכינו להעניק המון שמחה לילדים ברגעים הקשים שלהם ואין לתאר את הסיפוק הרב מהעלאת חיוך על פני ילד. נמשיך ביוזמות כאלו שמתאפשרות תודות לקשר הטוב עם המפעל והעובדה שיש לכללית בית חולים משלה באיזור". 

צילום: דוברות כללית
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות