14.06.2021

יום שני

אילוסטרציה. PIXABAY

מספר שיא של חולי קורונה במרכז הרפואי בני ציון

4 חדרי ניתוח יסגרו • החל מהיום תרד הפעילות האלקטיבית בביה"ח בכ-40% • גידול ניכר במספר המאושפזים מכל המגזרים • דאגה ממחסור בכח אדם – אחים ואחיות 


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "אני מודאג מאוד מכך מהעומסים במחלקות הקורונה בביה"ח, מצבם הקשה של המטופלים,  בנוסף, בידוד שבו מצויים חלק מאנשי הצוות שאילצו אותנו להיערך לצמצום משמעותי בפעילות האלקטיבית, החל מהיום – ירידה של כ-40% וסגירתם של 4 חדרי ניתוח. יבוצעו רק ניתוחים דחופים מצילי חיים.  אנו גם סובלים ממחסור בכוח אדם בעיקר אחים ואחיות. כל אלה עלולים לגרום לפגיעה קשה ביותר בתפקוד בית החולים". 


 ד"ר הוכמן: "אנו  חווים עומסי תחלואה משמעותיים ביותר, גבוהים באופן משמעותי ביותר מאלה שידענו בשני הגלים הקודמים".  
לדבריו, "בבני ציון מאושפזים 56 חולי קורונה מרביתם במצב קשה, נתון שכאמור לא חווינו קודם לכן והמעורר דאגה רבה". 
 עוד אמר: "חל גידול ניכר במספר החולים מכל המגזרים. אני מעריך שהעלייה במספר החולים נובעת בגלל שאין הגבלות משמעותיות  ואירועים רבי משתתפים שהתקיימו בחגים – חנוכה, כריסמס ואנו צפויים להערכתי לעלייה נוספת בגלל אירועי סילבסטר".


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן מדגיש: "אני קורא לממשלה להגביר את ההגבלות. רק הגבלות חמורות יותר, יאפשרו לעבור את הגל הגדול הזה.  נכון לעתה ובמידה והמספרים לא ימשיכו לטפס בצורה משמעותית,  בית החולים ערוך למתן מענה מלא למטופלים שאינם קורונה הסובלים מכל בעיה רפואית דחופה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות