21.06.2021

יום שני

קרדיט : משטרת ישראל

משטרת ישראל מסיימת את החקירה של אירוע דריסת המתנדב בפעילות בילוש בכפר שיבלי

כח בילוש של משטרת ישראל בו  היה חבר המתנדב, עקב אחר תושב שיבלי(27) שתכנן פריצה וגניבת כלי נשק ממטווח באיזור העמקים.

משסימנו הבלשים לחשוד לעצור, החל החשוד להימלט ברכבו מסוג אאודי Q5 לכפר דבוריה כאשר כוח הבילוש מנהל מרדף אחריו.
החשוד נכנס עם הרכב לדרך ללא מוצא, הסתובב והאיץ אל עבר המתנדב שירד מרכב הבילוש שחסם את דרכו.
רכבו של החשוד פגע במתנדב, עלה על גופו, גרר והעיף אותו למרחק של כ-8 מ', ופצע אותו באורח קשה. החשוד נמלט עם רכבו ואז נטש אותו וירד למחתרת.
שוטרי משטרת ישראל  פתחו בחקירה אינטנסיבית תוך כדי שימוש באמצעים טכנולוגים  כנגד החשוד בדריסה. במקביל כוחות משטרה רבים פתחו במצוד  מקיף לאיתורו, במהלכו  נחקרו כל בני משפחתו ומכריו, ולאחר 3 ימים בהם היה מצוי בבריחה מתמשכת, המצוד המשטרתי הכריע את החשוד והוא הסגיר את עצמו ביום שישי בחצות (2/10/20).

מה נמצא בחומרי החקירה

חומרי החקירה שכללו, תצלומי מצלמות אבטחה, ראיות פורנזיות מזירת הדריסה ומרכבו של החשוד ובכלל זה עדויות של עדי ראיה לדריסה הועברו לפרקליטות צפון שהגישה היום כנגד החשוד בקשה למעצר עד תום ההליכים וכתב אישום בין היתר בעבירות של:
▪️חבלה בכוונה מחמירה – עברה שהעונש בגינה 20 שנות מאסר.
▪️הפקרה לאחר פגיעה
▪️מעשה פזיזות ורשלנות
▪️נהיגה בזמן פסילה,
▪️קשירת קשר לביצוע פשע של התפרצות למטווח וגניבת נשקים.
שוטרי ומתנדבי משטרת ישראל פועלים יום יום כנגד גורמים עבריינים על מנת להגן על אזרחי ישראל ולהבטיח את ביטחונם בחייהם היום יומיים. הפעילויות כנגד גורמים עבריינים אשר מראש בחרו בדרך חיים פורעת חוק, ביריונית ואלימה, חושפת את השוטרים למצבים מסוכנים שבזמן ביצוע מעצרים אף טומנת סכנה לחייהם.
המתנדב, טל ספיר שהתנדב למשטרה מתחושת שליחות ורצון לתרום לחברה, ובאותו ערב, ערב יום הולדתו, נפגע בדריסה. עדיין מאושפז בבית החולים במצב קשה.
שוטרי ומתנדבי משטרת ישראל ימשיכו בפועלם בשרות הציבור ולמען ביטחונם של כלל האזרחים, מקשישים ועד תינוקות בעיר ובכפר בנסיעה בכביש ובנופש סוף השבוע, בכל מקום ובכל שעות היממה.
משטרת ישראל תפעיל את כל כוחה, את כל האמצעים העומדים לרשותה ואת כל סמכויותיה, כדי להביא למיצוי מלוא חומרת הדין עם הפוגעים בנציגי החוק.
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות