15.06.2021

יום שלישי

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

מנציחים את שמו : כיכר על שם שלמה וול ז"ל נחנכה בחיפה

בצומת הרחובות חניתה-ניסנבוים נחנכה אתמול בערב (ב') כיכר על שמו של יקיר העיר ויו"ר ועד שכונת נווה-שאנן לשעבר, שלמה וול ז"ל

במפגש הרחובות חניתה-ניסנבוים שבשכונת נווה-שאנן נחנכה אתמול (שני, 26.10) כיכר על שמו של שלמה וול ז"ל, לשעבר יקיר העיר חיפה, חבר מועצת העיר ויו"ר ועד שכונת נווה-שאנן. 
בטקס, בו השתתפו בני משפחתו של וול, ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם ומוזמנים נוספים, אמרה ראש העיר, כי: "אם יש תכונה אחת, שיכולה לתאר את שלמה וול ואת פועלו למען העיר חיפה בכלל ולמען תושבי שכונת נווה שאנן בפרט, הרי היא המחשבה והעשייה תמיד על ולמען האחר, ואף פעם לא בשביל עצמו או למען טובתו האישית". 

וול ז"ל, לשעבר יו"ר ועד נווה שאנן וחבר מועצת העיר פעל רבות לפיתוחה של שכונת נווה שאנן, בה התגורר משנת 1962. 

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

לאורך כל שנות פועלו הקדיש וול את מרבית זמנו לפעילות ציבורית ופעל לסיוע לנזקקים ובמיוחד לעולים חדשים, להם סייע רבות בשלבי קליטתם בארץ.
לאורך חייו מילא וול שורה של תפקידים ציבוריים: חבר מועצת העיר חיפה, יו"ר חברת "שקמונה" לשיקום הדיור, מנכ"ל "המועצה הציונית בחיפה", חבר ההנהלה הארצית של "המועצה הציונית" ועוד. 
בשנת 2006 הוענק לוול עיטור מופת יקיר ההסתדרות בחיפה ובשנת 2015 זכה וול לקבל את עיטור "יקיר העיר חיפה".

בסיום הטקס העניקה ראש העיר לבני משפחתו של וול תעודת הוקרה והסירה יחד עימם את הלוט מעל לשלט הכיכר, אשר מעתה תישא את שמו.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות