13.06.2021

יום ראשון

קרדיט כללית

מנצחים את הקורונה – תעודת הוקרה לקופ"ח כללית על קצב הבדיקות במעבדה

הנהלת מד"א בחרה להודות למעבדת הקורונה של כללית שהוקמה במסגרת המעבדה המחוזית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. המעבדה של כללית מבצעת מידי חודש כ-3000 בדיקות המועברות ממד"א, בנוסף לאלפי הבדיקות שהיא מבצעת לנבדקים במתחמי כללית.

הגב' יעל קדמן – מנהלת חלוקת הדגימות במד"א הגיעה למעבדה המחוזית והעניקה תעודת הוקרה לד"ר יוליה שניידר – מנהלת המעבדה המחוזית וד"ר שפרה קן דרור – מנהלת המעבדה המיקרוביולוגית ומעבדת הקורונה, בהערכה על שיתוף הפעולה ההדוק והחשוב מצד צוות המעבדה. במעבדה מבוצעות כיום כ-1200 בדיקות ביום בשתי משמרות. בימים אלה מרחיבה כללית את פעילותה על ידי גיוס כח אדם לתוספת משמרת שלישית מידי יום ורכישת מכשור חדיש אשר יאפשר ביצוע כמות גדולה בהרבה של בדיקות באותו טווח זמן. השקעה זו תאפשר הגדלת היקף הבדיקות ל-3000 ביום ויותר.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות