04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית חיפה

מנכ"ל רשות הטבע והגנים נפגש עם ראש עיריית חיפה ואמר: "העירייה נוקטת בצעדים מרשימים בטיפול בחזירי הבר

הפגישה התקיימה היום בלשכת ראש העיר והשתתפו בה מנכ״ל רשות הטבע והגנים, שאול גולדשטיין, ראש העיר חיפה עינת קליש רותם והצוותים המקצועיים אשר מטפלים בנושא חזירי הבר.

שאול גולדשטיין מנכ״ל רשות הטבע והגנים: "הגענו היום לפגישה מקצועית עם רה"ע ונוכחנו לראות רשות שפועלת ללא דופי לטיפול שורשי בבעיית חזירי הבר. העירייה נקטה בצעדים מרשימים ביניהם: גידור, קיבוע פחי אשפה, איסוף אשפה בתדירות גבוהה, הסברה ואכיפה כנגד מאכילי חזירים. אני רואה שהעירייה פועלת בכיוון הנכון ובשיתוף פעולה והכוונה של רשות הטבע והגנים בטיפול בממשק חיות בר- אדם בעיר.

יחד נוכל לצמצם את הבעיה של המצאות חזירי הבר בתוך העיר. חזירי הבר יישארו סביב העיר חיפה אך ככל שפעולות העירייה ימשכו לצד שיתוף פעולה של תושבי חיפה נצליח לצמצם את מוקדי המשיכה אל תוך העיר."

צילום: דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות