04.12.2021

שבת

יגאל סלוביק משמאל יחד עם ד"ר סער הראל מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך צילום: דוברות משרד החינוך

מנכ"ל משרד החינוך, תא"ל (במיל') יגאל סלוביק, הגיע לסיור במערכת החינוך בעיר חיפה בסימן "ראיית התלמיד במרחב השלם"

הסיור התקיים בליווי מנהל המחוז, ד"ר סער הראל בשלושה בתי הספר בעיר חיפה.

את הביקור פתח המנכ"ל, יחד עם מנהל המחוז, ד"ר סער הראל וצוותו, ועם ראש מינהל החינוך, אילנה טרוק וצוותה בביה"ס "יבניאלי" עם המנהלת איילת אוסטר.

המנהלת הציגה את ייחודיות ביה"ס אשר נמצא בשכונת קריית אליעזר ומאכלס משפחות הטרגוניות רב תרבותיות. בי"ס מתמקד בלימוד אומנויות ומשלב מרחבי למידה המזמנים לתלמידים אפשרויות בחירה להעצמה והגברת המוטיבציה ללמידה.

צילום: דוברות משרד החינוך

משם המשיך המנכ"ל לסייר בין מוסדות חינוך נוספים בעיר: "חטיבת הנעורים "לאו בק", בהנהלתו של ערן ברסלר, ומח"ט תיכון עתיד– בית הספר למלונאות ותיירות חיפה בהנהלתה של הגב' יפית אוחנה, שם פגש צוותי הוראה שונים בעיר וגם קבוצות תלמידים והתרשם מהעשייה החינוכית המרשימה המתקיימת לטובת התלמידים בעיקר בתקופה זו לאחר אתגרי הקורונה.

את ביקורו חתם בקבוצות שיח עם יועצות מובילות ומנהלים מובילים במחוז חיפה אשר חונכים יועצות ומנהלים בראשית דרכם במחוז.
בשיח זה המנכ"ל ביקש מצוותי מהם לשתף אותו באתגרים, בסוגיות ונושאים שונים, גם באשר לתפקידם וגם באשר למאפייני שנת זו לאחר שנת הקורונה. המנהלים קיבלו מהמנכ"ל אוזן קשבת, מענה ופתרונות.

המנכ"ל ציין במהלך הסיור כי הוא הגיע למחוז חיפה כדי לראות מקרוב וללמוד על התמודדות בתי הספר עם החזרה של הילדים לאחר הקורונה. השיח התמקד בפעילויות החברתית, הרגשיות והלימודיות המתקיימות בבתי הספר, וכיצד הם תורמים לביסוס רגשי של התלמידים וצוותי ההוראה.

צילום: דוברות משרד החינוך
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות