21.10.2021

יום חמישי

צילום: דוברות המרכז הרפואי העמק

מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש ערך ביקור ראשון במרכז הרפואי העמק: "תמשיכו לעשות עבודה טובה גם בטיפול בחולי המגפה ובכל שאר תחומי הרפואה"

מנכ"ל משרד הבריאות ביקר היום ביחד עם הנהלת משרד הבריאות במרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית, ביקור היכרות ראשון.

צילום: דוברות המרכז הרפואי העמק

בביקור השתתפה ד"ר אורלי ויינשטיין סמנכ"לית וראש חטיבת בתי החולים בכללית.

במהלך הביקור, הציג מנהל המרכז הרפואי העמק ד"ר זיו רוזנבוים את הפעילות ואת מרכזי המצויינות של המרכז הרפואי, וכן את תכניות הפיתוח של המרכז הרפואי העמק בתמיכת הכללית ל- 5 השנים הקרובות. מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' אש אמר בסיכום הביקור כי משרד הבריאות מבין את הצורך בתכנית הפיתוח שלפיה יהיו בבית החולים כל השירותים המתקדמים למען אוכלוסיית הצפון וכי בכוונת המשרד ביחד עם הכללית להביא למימושה.

המנכ"ל הודה על הביקור וביקש להעביר לאנשי הצוות של המרכז הרפואי העמק את תודתו על העשייה הרבה במטרה להעניק רפואה טובה לאזרחי ישראל.

"אני מחזק את ידי כולכם, העובדים והמנהלים. המגפה צפויה עוד ללוות אותנו בתקופה הקרובה, ואני גאה בכך שהמערכת שלנו בנויה על אנשים מצויינים שעושים עבודה טובה מאד בכל התחומים. תמשיכו ככה", סיכם פרופ' אש את הביקור.

צילום: דוברות המרכז הרפואי העמק
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רפאל סטיוי (45) תושב חיפה, בגין עבירת מעשים מגונים בקטינה ללא הסכמה ובעבירות מעשים מגונים בשש קטינות בגילאי 8-16 במספר רב של הזדמנויות

בכתב האישום שהגישה עו"ד אילנה פיקוס-רויטבלט נמסר, כי הנאשם נשוי ואב לילדים, ביצע מעשים מגונים בשתי קטינות, שטרם מלאו להן שש עשרה שנים, שלא בהסכמתן

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות