13.06.2021

יום ראשון

יחיאל (חילי) טרופר - שר התרבות והספורט , בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

מנכ"ל מכבי חיפה לשר הספורט:"השטח בוער…רואים את הארגון, העובדים והילדים שלנו מאבדים את שפיותם"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

לכבוד
יחיאל (חילי) טרופר – שר התרבות והספורט
רז פרויליך – מנכ"ל משרד התרבות והספורט

הנדון: קריסת הספורט בישראל

שלום רב,
כבר כחודש וחצי הספורט התחרותי בארץ מושבת כמעט לחלוטין. אנו, כאגודת הספורט הגדולה בישראל, נשמעים ומקפידים על ההנחיות ומאמינים שזאת חובתנו כגוף חינוכי שאחראי על חינוך של כ-700,3 ספורטאים אשר רובם בני נוער. מאידך, ההחלטות חסרות ההיגיון שמתקבלות בממשלה ובמשרד הספורט מקשות עלינו להתמודד עם הלחץ שמתקבל מהשטח. זאת, בנוסף לאובדן ההכנסה שמסכן את האגודות בישראל ואת עתיד הספורט הישראלי.

המשבר ילווה אותנו לשנים רבות. ילדים שעסקו בספורט מתרגלים לישיבה מול מסכי הטלוויזיה ומשחקי הקונסולות והטלפונים, ואינם מקיימים פעילות גופנית. אין להם מסגרת ואין להם אופק ספורטיבי נראה לעין. אנחנו מבינים שישנה מגיפה והמצב אינו מצב שבשגרה, אבל ההנחיות וההקלות שיוצאות פשוט מקשות עלינו להאמין שאכן ישנה מחשבה על עתיד הספורט בישראל.

אל תטעו. אני מברך על כך שהוחלט לפתוח את הליגות הבכירות בענפי הכדור, אך יחד עם זאת אינני מצליח להבין מדוע מותר להתאמן באופן חובבני בחוץ אך פעילות עם מאמן בתשלום אסורה? האם וירוס הקורונה עובר דרך אמצעי התשלום? ואם כבר פותחים את ענפי הכדור, מדוע להפלות את הספורט האישי שמסוכן הרבה פחות? ענפים כמו אתלטיקה ושחייה שאין בהם מגע כלל בין הספורטאים, יכולים להיות פתוחים בלי חשש להדבקה תוך שמירה על מרחק וקפסולות לפי דרישה. זאת לעומת ענפים כמו כדורסל שיש בהם מגע אבל אושרו על ידכם לפעילות.

השטח בוער. אנשים לא מאמינים להנחיות. אני מקבל בקשות כל יום מהורים לפתוח את הפעילות, ממאמנים
שמתחננים לעבוד, מנערים שלא יכולים לשבת יותר בבית ורוצים לחזור קצת לשפיות ולפעילות שהם אוהבים כל כך לעשות. אבל שוב, אנחנו כגוף חינוכי שומרים על ההנחיות ורואים את הארגון שלנו, את העובדים שלנו ואת הילדים שלנו מאבדים את שפיותם.
אני מבקש מכם לפתוח את הספורט התחרותי, בדגש על הענפים שאין בהם מגע. לתת אפשרות כל עוד מזג האוויר מאפשר להתאמן בשטח פתוח בקפסולות בדיוק כפי שאישרתם לספורט העממי, אחרת לא יהיה ספורט במדינת ישראל עוד שנים רבות.

בכבוד רב,
רועי שווץ – מנכ"ל

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות