14.06.2021

יום שני

צילום: גדי נס, דובר ביה"ח בני ציון

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ערך לח"כ יואל רזבוזוב סיור באגף המיון הממוגן

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן ערך לח"כ יואל רזבוזוב סיור באגף המיון הממוגן המשתרע על שטח של כ- 3,500 מ”ר, כאשר הפרויקט עצמו כולל שלושה חלקים עיקריים שביחד מהווים את קומפלקס המיון הממוגן. קומת המיון משתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד 160 מ”ר שיפור מיגון במבנה הקיים. חדר המיון מיועד ל-35 מיטות אשפוז בזמן רגיעה, מתוכן 7 עמדות טיפול בישיבה, ו-53 מיטות בזמן חירום וקומת אשפוז שמשתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד כ- 400 מ”ר שטח טכני ממוגן. קומת אשפוז זו מיועדת ל- 58 מיטות טיפול

מנכ"ל המרכז הרפואי בנמ ציון *ד"ר אוהד הוכמן* סקר אתמול בפני *ח"כ יואל רזבוזוב* את פעילותן של המחלקות השונות והפיתוח המואץ שבו מצוי  בימים אלה  ביה"ח והציג בפניו בנוסף  לאגף המיון הממוגן,  את מכשיר ה-PET CT שיופעל בשבועות הקרובים בביה"ח ויאפשר לתושבי חיפה והצפון להגביר את הזמינות ואת הנגישות לשירות חשוב זה וגם את המכון ההמטולוגי החדש וציין כי בקרוב, יושלם תהליך קליטת מכשיר ה-MRI ויפתח אגף חדרי לידה חדש שיכלול חדרי לידה מודרניים עם נוף מרהיב לים ועוד.  

צילום: גדי נס, דובר ביה"ח בני ציון


ד"ר הוכמן הדגיש בפני ח"כ יואל רזבוזוב: "אנו  עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק שירות רפואי מיטבי תוך שאיפה למצוינות לבאים לביה"ח".   
 ח"כ יואל רזבוזוב סיים  את ביקורו בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח המתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה. 

צילום: גדי נס, דובר ביה"ח בני ציון


ח"כ יואל רזבוזוב: "התרשמתי מאוד מהיקף פעילותו והאיכות הגבוהה של  המחלקות הצוותים הרפואיים והעובדים בביה"ח".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות