23.06.2021

יום רביעי

אילוסטרציה: PIXABAY

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון: "כל עוד שלא יחוסנו ילדים זה אומר שכ-25% מהאוכלוסיה לא תתחסן"

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "כל עוד שלא יחוסנו ילדים, זה אומר שכ-25% מהאוכלוסיה לא תתחסן וזאת בנוסף לכך שעדיין אנחנו לא יודעים את ההיענות בקרב האוכלוסיה הרגילה לחיסון

"לכן", אומר ד"ר אוהד הוכמן, "צפוי שבמהלך החודשים הקרובים עדיין נחווה תחלואה של קורונה בישראל אם כי ככל הנראה במספרים וברמות חומרה נמוכים יותר. לנוכח התפשטות הנגיף בעולם נצטרך להמשיך ולעקוב מקרוב אחר התפתחות  של מוטציות שעלולות להביא  לשינוי בחומרת המחלה  או לשינוי מידת ההדבקה שלו או לשינוי בהשפעת החיסון עליו".  


נמשכת מגמת העלייה המדאיגה במספר חולי הקורונה במרכז הרפואי בני ציון: 67 חולים מאושפזים בארבע מחלקות הקורונה בביה"ח. עומס כבד במחלקות הפנימיות. 4  חדרי ניתוח עדיין סגורים ומבוצעים רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים. 


במחלקות הקןרונה במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים כעת 67 חולים, מתוכם 52 במצב קשה (3 מונשמים), 15 במצב בינוני.  


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "למרות העלייה במספר חולי הקןרונה המאושפזים בביה"ח, אני מעריך כי החל מהשבוע הבא  תהיה התייצבות ואף תחול ירידה במספר החולים המאומתים שיאושפזו בביה"ח בזכות מבצע החיסונים והסגר". 


 ד"ר הוכמן אמר עוד: "אני מעריך ומקווה כי במהלך הימים הקרובים אם אכן תהיה מגמת התייצבות ואף ירידה במספר החולים המאומתים והמאושפזים בביה"ח, ולאחר השלמת מבצע החיסון של הצוותים השונים בביה"ח, יהיה ביכולתנו להגדיל את מערך הטיפולים האלקטיביים, שנאלצנו להפחית בשבועיים האחרונים בכ-40%".
 ד"ר הוכמן , ציין כי עד עתה התחסנו כ-80% מעובדי ביה"ח בחיסון הראשון והשבוע חוסנו חלקם כבר בחיסון השני ובמהלך השבוע הבא יושלם החיסון השני של הצוותים השונים. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות