23.05.2022

יום שני

המנכ"לית בחדר המיון צילום: אלי דדון

מנכ"לית כללית רות רלברג ביקרה במרכז הרפואי כרמל ושיבחה את צוות העובדים

"כרמל הוא בי"ח ייחודי ומצטיין עם מרכזי מצוינות מובילים ועם צוות שיש לו ברק עיניים. לכרמל יש יכולות מעולות בביצוע פרויקטים מורכבים ומשימות של חדשנות. אני וכל הנהלת הכללית גאים בביה"ח ונמשיך לתמוך ולקדם את כרמל כמרכז רפואי מוביל ומצטיין ". כך אמרה מנכ"לית הכללית רות רלבג בביקור שערכה בכרמל.

מנכ"לית הכללית הגב' רות רלבג בליווי ההנהלה הבכירה של הכללית היגיע למועצה מנהלת בביה"ח כרמל. המנכ"לית שמעה ממנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג וחברי הנהלת ביה"ח על הישגי ביה"ח בשנת 2021, בהם מובילות בשירות וחוויית מטופל עם מקום ראשון בסקר שביעות רצון כללי, במיונים, בשירות האמבולטורי ובמחלקת יולדות כבר 8 שנים ברציפות. המשך מגמת הגידול במספרי הלידות (גידול נוסף של כ- 4% השנה) מגמה ייחודית לכרמל . הקמת רשות מחקר ומרכז חדשנות חדשים. שיתופי פעולה רבים ומוצלחים עם מחוז חיפה וג"מ של הכללית. המנכ"לית שמעה על מרכזי המצוינות המובילים של כרמל ועל תוכניות הפיתוח הרבות המתוכננות לשנה הקרובה כולל רכש טכנולוגי מתקדם.

בפרק החדשנות הדגיש  ד"ר גולדברג את נושא קידום החדשנות בכרמל עם  טכנולוגיות חדשות לחיזוק מרכזי המצוינות המסורתיים של בית החולים כמו רפואת לב וכלי 

המנכ"לית בחדר המיון צילום: אלי דדון

דם, רפואת ריאות, כירורגיה אונקולוגית מתקדמת. כניסת רובוט הניתוחים דה וינצ'י, הכנות להקמת חדר צנתורים שלישי, הקמת מכון PET CT, מכון – MRI ועוד.

חברי הנהלת ביה"ח הציגו בפני המנכ"לית והנהלת הכללית פרויקטים מרכזיים והשיגים רבים בכרמל בתחום ההובלה ברפואה איכותית ויוזמת, תוכניות הדרכה והתערבות, המשך קידום שיתוף הפעולה עם רפואת הקהילה במחוז חיפה וג"מ של הכללית, קידום הוספה ושדרוג של שירותי אונליין לטובת המטופלים, המשך טיפול בחוויית מטופל מצוינת, מותאמת, חדשנית ורציפה בכללית, ופרויקטים בתחום צמצום הבירוקרטיה ושיפור השירות.

בתום המועצה המנהלת יצאה המנכ"לית הגב' רלבג גם לביקור בשטח ופגשה מקרוב את עובדי כרמל. היא שמעה מהם על ההתמודדות עם הקורונה ועל האתגרים הרבים איתם הם מתמודדים.

המנכ"לית ביקרה במחלקה לרפואה דחופה שם פגשה את הצוות הרפואי והסיעודי, במחלקות הקורונה וביחידה לטיפול נמרץ שם העניקה לעובדים שהתרגשו לפגוש אותה תמיכה וחיבוק חם.

ד"ר אריק עדן מנהל היחידה לטיפול נמרץ נשימתי ומתיקי הרופאים הניצבים בחזית המלחמה בקורונה סיפר למנכ"לית על הירידה הזהירה והמבורכת במספר חולי הקורונה המגיעים לביה"ח, ועל ההתקדמות העצומה באיכות הטיפול הרפואי שמעניקים בכרמל לחולי הקורונה. מה שמביא לתוצאות מעולות בשחרור מהיר של חולים ואפשרות להעניק טיפול רפואי איכותי למספר גדול יותר של חולים.

" אני גאה בעבודת הצוות הנפלאה שיש לנו כאן מכל המחלקות ומכל הצוותים " אמר ד"ר עדן יש לנו כאן צוות סיעודי ורפואי מופלא שעושה עבודת קודש לילות כימים וכולם מתגייסים ונותנים את כל הלב מעל ומעבר והכל לטובת המטופלים המגיעים לכרמל.

לביקור מנכ"לית הכללית הגב' רלבג  בכרמל הצטרפו ד"ר גיל לביא ראש האגף לתכנון ואסטרטגיה בכללית, האחות הראשית פטריסיה צימרמן ויורם סגל סמנכ"ל וראש חטיבת הקהילה. שאר חברי הנהלת הכללית הצטרפו לביקור בזום עקב מגבלות הקורונה.

בתום הביקור הודתה המנכ"לית לד"ר גולדברג ולהנהלת כרמל על המועצה המוצלחת ועל הסיור וההיכרות עם הצוותים בשטח ואמרה:

"שמחתי לפגוש את עובדי כרמל מקרוב ומסרתי להם את הערכתי העמוקה על עבודתם המסורה בכלל ועל המסירות והנתינה שלהם במיוחד בגלי הקורונה" אמרה המנכ"לית.

מצאתי כאן בי"ח ייחודי ומצטיין עם מרכזי מצוינות מובילים ועם צוות שיש לו ברק עיניים. לכרמל יש יכולות מעולות בביצוע פרויקטים מורכבים ומשימות של חדשנות ואני וכל הנהלת הכללית גאים בכרמל ונמשיך לתמוך ולקדם אותו כמרכז רפואי מוביל ומצטיין ".

המנכ"לית בסיור בחדר ההלם צילום: אלי דדון


מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות