16.06.2021

יום רביעי

צילום: דוברות כללית

מנחם הורוביץ במרכז בריאות הילד בחיפה

צוות המרכז לבריאות הילד של כללית בחיפה כיכב בתוכניתו של מנחם הורוביץ. צוות ערוץ 12 הגיע במיוחד מתל אביב כדי לסקר סדנאות ראשונות מסוגן שיזם צוות כללית עבור ילדים הסובלים מפוסט קורונה. מיסא סעיד – מנהלת הסיעוד במרכז שמנחה את הקבוצות יחד עם עו"ס דוריס כראם וד"ר יעל ויין – מנהלת המרכז סיפרו על הסדנאות, בהדגישן כי הן החלו בשל מצוקות רגשיות מהן סבלו ילדים שהחלימו מקורונה, גם יותר מכלל הילדים.

צילום: דוברות כללית

אולם במהלך המפגשים דווח על ידי ההורים והילדים על תופעות שמעידות על התעוררות בעיות נוירולוגיות כמו קשיי ריכוז, עייפות ועוד על אף שהילדים סבלו ממחלה קלה או ללא סימפטומים – תופעה שתיבדק עתה מחקרית. במרכז הילד של כללית, שממוקם בארמון, מטופלים ילדים ערביים ויהודים ובהתאם נערכות סדנאות מותאמות שפה וכן לגילאים שונים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מועצת עיריית חיפה אישרה תוספת תקציב של 47.5 מיליון ₪ לשיפור תשתיות ולתגבור מערך הניקיון, הגינון, הביטחון והבטיחות בשכונות העיר

רה"ע עינת קליש רותם: "לאחר חודשים של לימוד אישרנו אמש תקציב שיאפשר להוציא אל הפועל תכניות עבודה המתמקדות בשיפור כלל היבטי הניקיון במרחב הציבורי, והעלאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות