16.06.2021

יום רביעי

צילום: גדי נס

פרויקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו הגיע לביקור שכלל סיור ברחבי חיפה

פרופ' גמזו בביקור בעיריית חיפה: "העיר חיפה מנהלת בצורה מעוררת הערכה את משבר הקורונה"

פרוייקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו, ערך היום ביקור עבודה בעיריית חיפה.
בפגישה השתתפו ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, מנכ"ל העירייה, אוהד שגב, מנהל אגף הביטחון בעירייה, יאיר זילברמן, מפקד תחנת חיפה נצ"מ אמיר גולדשטיין, נציגי קופות החולים במחוז ומפקדי פיקוד העורף.

פרופ' גמזו קיבל סקירה על פעילות העירייה בנושא ההתמודדות מול הקורונה: חלוקת העיר לשישה חבלים, הקמת מתחמי walk in, הקמת "נאמני שכונות", פעילות הסברה ענפה וממוקדת ועוד.

ראש העיר הודתה לגמזו על עבודתו המסורה וביקשה ממנו לבחון היטב את שלבי החזרה לשיגרה, כדי שלא נגיע למצב שבו בעוד זמן קצר יוכרז על סגר נוסף.

"ראש עיריית חיפה: חיפה היא עור מורכבת, מיזם 'נאמני השכונות' נוחל הצלחה במאבק בהתפשטות הנגיף"

במהלך הפגישה אמרה ראש עיריית חיפה, כי "העיר חיפה היא עיר מורכבת מאוד מבחינה דמוגרפית, ולכן הבנו שחייבת להיות התייחסות פרטנית לכל אחת מקבוצות האוכלוסייה המתגוררות בה, וכך פעלנו. מיזם "נאמני השכונות", אותו יזמנו בשיתוף פיקוד העורף ותוך הירתמות מרשימה מאוד מצד תושבי השכונות, הניב פירות כבר מתחילתו וחיזק את תחושת השותפות בקרב התושבים לעובדה, כי לכולנו יש מטרה אחת והיא לנצח את הנגיף".

פרופ' גמזו: "ראש העיר, כל דבר שאת צריכה מאתנו אנחנו כאן לרשותך. אני מאוד מעריך את הירידה לפרטים בעשייה העירונית כאן ולעניות דעתי צריך להיעזר יותר ברשויות המקומיות ובכל המנגנונים העירוניים כדי להתנהל נכון וחכם מול נגיף הקורונה."

פרופ' גמזו קרא לציבור להיבדק גם אם אין תסמינים מוקדמים.

 תמונות ראובן כהן עיריית חיפה

פרופ' רוני גמזו בביקור במרכז הרפואי בני ציון בחיפה: "צריך לחזק את בתי החולים בנקודת הזמן הזאת, כי הקורונה עוד לא חלפה! המטרה שלנו – לרדת ל-280 חולים במצב קשה"

פרופ' רוני גמזו ביקר לפני זמן קצר במרכז הרפואי בני ציון בחיפה ונפגש עם הצוות הרפואי במחלקת הקורונה. 
 
מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן סקר בפני פרופ' רוני גמזו את פעילות  המרכז הרפואי במחלקות ביה"ח בכלל ובמחלקת הקורונה בפרט  ושיבח את פרופ' גמזו ואת משרד הבריאות, "יש לי הרבה הערכה אליך על כך שלקחת את המשימה החשובה הזאת ולמשרד הבריאות. אתם עושים עבודה מצוינת – עבודת קודש!  בסה"כ אני רואה אנשים טובים ומצויינים במערכת הבריאות העושים את המיטב למרות מצוקת כוח האדם".  מנכ"ל המרכז הרפואי הדגיש עוד בדבריו, "אנחנו ערוכים למשימה ככל שנידרש".
 
פרופ' רוני גמזו ,  נפגש במהלך ביקורו בחפ"ק מחלקת הקורונה עם הצוות הרפואי – מנהלת המחלקה ד"ר אנה סולופוב,  והאחות הראשית במחלקה *איה אשל* שהציגו בפניו את הקשיים הניצבים בפני צוות המחלקה בהתמודדות היומיומית עם החולים במחלקה  והביע את התרשמותו והערכתו הרבה על עבודתם ומסירותם, ואמר לד"ר הוכמן ,  "תמשיכו לתת את העוצמה שלכם לצוות שלכם שיש להם עוצמה פנימית. 
המטרה שלי לתת לכם את כל הגיבוי בתיאום מוחלט עם משרד הבריאות. אני מבקש להודות לכם על עבודתכם המסורה".
 
בנוסף, אמר מנהל "מגן ישראל", "המטרה שלנו לאפשר לבתי החולים להתנהל יחד עם שירותי הרפואה האלקטיבית והרפואה הכרונית וברור לנו שזה מורכב וקשה להתנהל כך לאורך זמן". 
 
כמו כן, ביקר פרופ' רוני גמזו בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה. 
 
מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן הודה בסיום לפרופ' גמזו על ביקורו. 
 
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מועצת עיריית חיפה אישרה תוספת תקציב של 47.5 מיליון ₪ לשיפור תשתיות ולתגבור מערך הניקיון, הגינון, הביטחון והבטיחות בשכונות העיר

רה"ע עינת קליש רותם: "לאחר חודשים של לימוד אישרנו אמש תקציב שיאפשר להוציא אל הפועל תכניות עבודה המתמקדות בשיפור כלל היבטי הניקיון במרחב הציבורי, והעלאת

חדשות היום

אקדמיה בריאותית

הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי והנהלת המכללה האקדמית צפת ערכו מפגש לקראת הרחבת שיתוף הפעולה האקדמי ביניהם הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, בראשותו

חדשות היום

מבצע בכללית לאיתור נשאיות גן BRCA

כללית מעודדת נשים בקבוצת הסיכון לעבור בדיקת דם באמצעותה ניתן לאתר נשאיות  BRCA גן שעלול לגרום להתפתחות סרטן השד. בעקבות הכללתה בסל הבריאות של בדיקת דם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות