30.07.2021

יום שישי

צילום: דוברות כללית

מנהל כללית העניק תעודת הוקרה לראשי הערים יקנעם וטירת הכרמל על תרומתם למאבק בקורונה

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי הגיע ליוקנעם במיוחד כדי להעניק למר סימון אלפסי, ראש העיר, תעודת הוקרה על ההתגייסות הראויה לציון ושיתוף הפעולה יוצא הדופן שאפשרו לפעול יחד למען בריאות התושבים בתקופת הקורונה.

שיתוף הפעולה כלל עידוד התושבים להיבדק ולשמור על כללי הרחוק, המסכות והבידוד ובעיקר קידום נושא החיסונים, כשראש העיר המתין עד להגעתם לעיר והיה ראשון המתחסנים מתוך דוגמה אישית. שיתוף פעולה זה בין כללית לעיריה בתקופת הקורונה היה המשך לשילוב הידיים המוצלח לאורך כל השנים, הדגיש מנהל כללית, שיתוף שמאפשר מתן שירותי בריאות איכותיים ונגישים בעיר, בכלל זה הקמת המרפאה הגדולה ביוקנעם – עמק השלום ופתיחתו של מכון הפיזיותרפיה החדיש.

ראש העיר היה נרגש מהמחווה של מנהל כללית וביקש להודות דרכו גם לצוותי כללית על ההתגייסות המרשימה שלהם גם בימי סגר ושיא המגיפה, כאשר כללית התבלטה מול כלל קופות החולים בכך שהמשיכה לתת שירות מלא ואף הרחיבה אותו על ידי ביקורי בית, טיפול טלפוני ובוידאוצ'ט, ליווי חולי קורונה שאושפזו בבתיהם ובמלוניות, תוך קיום קשר הדוק עם גורמי הרווחה, ביצעו מאות אלפי בדיקות קורונה וכמובן מבצע החיסונים הגדול.

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי  העניק למר אריה טל, ראש העיר, תעודת הוקרה על ההתגייסות הראויה לציון ושיתוף הפעולה יוצא הדופן שאפשרו לפעול יחד למען בריאות התושבים בתקופת הקורונה. שיתוף הפעולה כלל עידוד התושבים להיבדק ולשמור על כללי הרחוק, המסכות והבידוד ובעיקר קידום נושא החיסונים, כשראש העיר נתן דוגמה אישית. שיתוף פעולה זה בין כללית לעירייה בתקופת הקורונה היה המשך לשילוב הידיים המוצלח לאורך כל השנים, הדגיש מנהל כללית, שיתוף שמאפשר מתן שירותי בריאות איכותיים ונגישים בעיר, כולל פתיחתה של מרפאה נוספת בשכונה החדשה גלי כרמל.

בנוסף, כללית עתידה לפתוח מרפאה נוספת בטירת כרמל, בשכונת החותרים. אכן, ציינו ראש העיר ומנהל כללית, מרבית תושבי טירת הכרמל בוחרים להשתייך לכללית בהכירם באיכות הגבוהה ובפריסת השירות  בעיר.

ראש העיר היה נרגש מהמחווה של מנהל כללית וביקש להודות דרכו גם לצוותי כללית על ההתגייסות המרשימה שלהם גם בימי סגר ושיא המגיפה, כאשר כללית התבלטה מול כלל קופות החולים בכך שהמשיכה לתת שירות מלא ואף הרחיבה אותו על ידי ביקורי בית, טיפול טלפוני ובוידאו צ'ט, ליווי חולי קורונה שאושפזו בבתיהם ובמלוניות, תוך קיום קשר הדוק עם גורמי הרווחה, ביצעו מאות אלפי בדיקות קורונה  גם בקורונע שהוצב בעיר וכמובן מבצע החיסונים הגדול.

צילום: דוברות כללית
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות