15.06.2021

יום שלישי

אילוסטרציה: PIXABAY

מנהלי בתי החולים בחיפה:" מודים לעיריית חיפה על הגב והתמיכה בנו"

הדברים נאמרו במהלך ישיבת הערכת מצב שנערכה בזום בראשות ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, מנהלי העירייה והמנכ"לים של בתי החולים רמב"ם, כרמל ובני ציון. מנהלי בתי החולים נתנו תמונת מצב בנוגע למחלקות הקורונה והדגישו כי למרות העומס במחלקות האלה, הפעילות השוטפת של בתי החולים לא נפגעה. הם ציינו כי קיימת חשיבות בהמשך קיום ההנחיות, כולל עטיית מסכות, גם לאחר שרוב האוכלוסיה תתחסן זאת משתי סיבות: העובדה שילדים עד גיל 16 לא יחוסנו בתקופת הזמן הקרובה וגם משום שעלולות להתפתח מוטציות נוספות.

*מנהלי בתיה"ח העריכו שכבר בחודש מרץ נראה ירידה משמעותית בגרף התחלואה אולם עד חודש יוני אנחנו צפויים להיות בתוך מגבלות כאלה ואחרות בשל נוכחות הנגיף בישראל.

המנהלים ביקשו להודות לראש העיר:" אנחנו מודים לך ולצוות שלך על השמרפטיות שהקמתם גם בסגר הזה למען ילדי העובדים. זה צעד שנותן לצוות הרפואי את השקט לבצע את מלאכתם ואנחנו מודים לך על הגב והתמיכה בנו לכל אורך המשבר."ראש העיר ביקשה להודות לכל עובדי בתי החולים שעושים עבודת קודש והוסיפה:" אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם לכל בקשה או צורך"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות