24.07.2021

שבת

צילום: מועצה מקומית קריית טבעון

ממשיכים לחזק את הקשר עם חברי הכנסת

ראש מועצת קרית טבעון עידו גרינבלום אירח השבוע בקריה את חבר הכנסת הרב גלעד קריב ויו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט של הכנסת, והציג בפניו את הסוגיות הבוערות בקריה בהן:  מצוקת מקומות הקבורה בבתי העלמין ביישוב, במיוחד ב"מנוחה נכונה" וסוגיות סביבתיות 

חבר הכנסת מהקואליציה הרב גלעד קריב,  ויו"ר ועדת חוקה, חוק ומשפט של הכנסת,  ביקר לאחרונה בקרית טבעון ונפגש עם ראש המועצה עידו גרינבלום  ועם נציגי הקהילה הרפורמית המקומית. הרב קריב נחשף לסוגיות הבוערות ביישוב בהן: המאבק להקמת שדה תעופה בנבטים שבנגב, הוצאת המפעלים ממפרץ חיפה, מצוקת מקומות הקבורה בבתי העלמין ביישוב, במיוחד ב"מנוחה נכונה" ועוד.

ח"כ הרב קריב הודה לראש המועצה עידו גרינבלום, על מפגש מעורר מחשבה והשראה, לאחר שנוכח לראות את ההישגים פורצי הדרך של המועצה בתחומים רבים.

"לקרית טבעון יש רקורד מרשים בתחום הפלורליזם-הדתי – הן בהקמת בית העלמין האזרחי "מנוחה נכונה" והן בתמיכה בפעילות הקהילה הרפורמית", אמר ח"כ הרב קריב, "בכוונתי לסייע למועצה בתחום זה וכמו גם בתחומים נוספים כדוגמת ענייני הסביבה". עוד הוסיף קריב כי "מפלגת העבודה תמשיך להוביל את שיתוף הפעולה בין הרשויות המקומיות לבין הכנסת והממשלה".

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אנו פועלים במגוון רחב של דרכים במטרה לקדם סוגיות בוערות ביישוב. אנו נמשיך ונפעל בכל דרך אפשרית ובסיוע כל מי שיהיה מוכן להעניק לנו רוח גבית בעניין. תודה לרב גלעד קריב על הרצינות ועל המחויבות לקדם את הנושאים החשובים לקרית טבעון."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות