29.11.2021

יום שני

משה מזרחי ונחום תמיר במכללת ההסתדרות צילום: דוברות ההסתדרות מרחב חיפה

מכללת ההסתדרות בחיפה ובקריות פועלת במרץ למען גמלאי וגמלאיות ההסתדרות במרחב חיפה

ההסתדרות במרחב חיפה מקיימת סדרת הרצאות מעניינות של המרצים הטובים והמרתקים בישראל. ההרצאות מתקיימות בחיפה ובקריית ביאליק במסגרת מכללת ההסתדרות.

באולם המחודש והמרווח בבית ההסתדרות בחיפה התקיימה בשבוע שעבר הרצאתו של ליאור מנור בנושא 'כשהחוש השישי פוגש את חוש ההומור'. ההרצאה המרתקת ומצחיקה התקיימה במסגרת מכללת ההסתדרות בחיפה, עבור הגמלאיות והגמלאים- חברי ההסתדרות הכללית, המתגוררים בחיפה והקריות. זוהי העונה השלישית של המכללה, לאחר שהעונה הראשונה שהחלה באוקטובר 2018, הסתיימה ביולי 2019.

האולם היה מלא בגמלאיות ובגמלאים חברי ההסתדרות במרחב חיפה, שהגיעו לשמוע את ההרצאה של ליאור מנור. כך קרה גם שבוע לפני כן בהרצאתו של נחום תמיר בנושא 'תורת המספרים'.

יותר ממאה גמלאיות וגמלאים הגיעו להרצאות מכללת הגמלאים במועדון ההסתדרות בקריית ביאליק, הרצאתו של כתב חדשות החוץ בטלוויזיה ארד ניר והרצאתו של נחום תמיר בנושא 'תורת המספרים'.

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה מסר את ברכתו לגמלאים והודה להם על שהצטרפו למכללה והגיעו להרצאה "הייתי יו"ר ועד עובדי עריית חיפה והתבקשתי לבוא להסתדרות. ואני גאה לומר היום שההסתדרות היא הבית של העובדים והגמלאים. בהסתדרות נפל דבר לפני שלוש שנים, הבינו שיש להשקיע בציבור הגדול שעבד במשך שנים, הקים את המדינה ואת ההסתדרות ועכשיו כשהגעתם לגיל פרישה, אנחנו מעוניינים להמשיך ולהשקיע בכם ובזמן הפנאי שלכם. אני מאחל לכם למידה מעניינת והמון הנאה".

"אני מבקש להודות לארנון בר דוד יו"ר ההסתדרות הכללית על תמיכתו העקבית בפעילות שלנו במרחב חיפה למען הגמלאים, לאבי יחזקאל סגן יו"ר ההסתדרות וראש אגף ארגון ומרחבים שעומד לצידנו לאורך כל הדרך ולציון לנקרי ראש תחום הגמלאים בהסתדרות על הסיוע בכל פעילות הגמלאים במרחב חיפה".

פנינה נאווי אופיר יו"ר הסתדרות הגמלאים במרחב חיפה אמרה כי היא מתרגשת לראות כל כך הרבה גמלאיות וגמלאים במכללה. "השנה אנחנו פותחים לכבודכם שתי סדרות של הרצאות במכללה, בבית ההסתדרות בחיפה ובמועדון ההסתדרות בקרית ביאליק". פנינה נאווי אופיר הודתה לצוותים בהסתדרות שמסייעים להוציא לפועל את הרצאות מכללת ההסתדרות: בחיפה לאודי דהן -מנהל האחזקה המרחבי, ולכל הצוות של העובדות, העובדים, המתנדבות והמתנדבים. בקריית ביאליק לצוות הגדול בראשות של אבי חביה – מנהל מועדון ההסתדרות בקריית ביאליק.

ליאור מנור בהרצאה במכללת ההסתדרות צילום: דוברות ההסתדרות מרחב חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

לא מוכנים לדרבי

האדומים של אלישע לוי חזרו מהפגרה נכנעו למחזיקת הגביע די בקלות, וספגו הפסד בית ראשון העונה 1-3, למרות זאת נשארו במקום השלישי בטבלה, חזק בתמונת

חדשות היום

הסנטר ג'יימס דיקי חתם בהפועל חיפה

מועדון הכדורסל הפועל בי-קיור לייזר חיפה שמח להודיע על החתמתו של הסנטר ג'יימס דיקי השלישי. דיקי (26, 2.07 מ׳), שיחק ארבע שנים באוניברסיטת צפון קרוליינה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות