21.09.2021

יום שלישי

צילום: דוברות מכבי

מכבי: ראש הממשלה ליווה היום את אמו כשהגיעה להתחסן במנה השלישית בחיפה

אמו של ראש הממשלה, מירנה בנט, חברת מכבי, הגיעה היום לקבל את מנת החיסון השלישית, ברקע העלייה החדה בתחלואה.

רוה״מ נפתלי בנט: מגפת הדלתא בעלייה בכל רחבי העולם פוגעת בעיקר במבוגרים. החיסון השלישי פשוט מתאים מחדש את ההגנה של הגוף ומציל חיים. אני מבקש מכולם לצאת ולהתחסן פעם שלישית כל מי שמעל גיל 60 והצעירים שלא התחסנו כך נשמור על ההורים ונשאיר את ישראל פתוחה.

מירנה בנט: "הייתי באה גם אם לא הייתי אמא של ראש הממשלה כי  אני מאמינה שזה חשוב לכולנו. אני רוצה לעשות את ראש השנה עם המשפחה ולהיות באוקטובר בחתונה של הנכד. אני לא רוצה עוד סגר"

עד כה חוסנו במכבי 55,000 חברים. 125,000 חברים כבר קבעו תור לחיסון כשמאז הבוקר נקבעו כ- 19,000 תורים חדשים. מדובר על כ- 42 אחוזים מכלל הקבוצה שאמורה להתחסן. מכבי היא הקופה המובילה בשיעור המתחסנים במנת החיסון השלישית.

סיגל דדון-לוי, מנכ"לית מכבי: "אנחנו עדים להיענות גבוהה מאוד לחיסון השלישי ואני שמחה שחברי מכבי ממשיכים לגלות אחריות אישית וחברתית. הצוות הרפואי, הסיעודי והמנהלי עובדים מסביב לשעון על מנת לחסן את כולם בהקדם האפשרי ולעודד את חברי מכבי להגיע ולהתחסן. מחקר שביצענו על בסיס נתוני 1.3 מליון מטופלים גילינו שרמת ההגנה יורדת ולכן נדרש חיסון שלישי. בזכות החיסונים חזרנו לשגרה ורק הם שיצליחו להוביל לבלימת המגיפה, למניעת עומס על מערכת הבריאות ולאפשר לנו שגרת חיים."

צילום: דוברות מכבי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות