30.07.2021

יום שישי

ניידת החיסונים שתוצב בחוף דדו, קרדיט צילום :מכבי

מכבי: קריאה אחרונה לחיסון בני הנוער

המרוץ לחיסון בני הנוער נמשך. במכבי יעמידו ניידת חיסונים בחוף דדו בשישי ושבת המיועדת לחיסוני קורונה לבני 12-15 ללא קביעת תור

מבצע חיסוני הקורונה נמשך ובמכבי שירותי בריאות מגבירים את הקצב על מנת לחסן בני נוער בגילאי 12-15, ויציבו בסוף השבוע באמפי בחוף דדו בחיפה, ניידת חיסונים מאוישת בצוות רפואי במטרה לעודד ולחסן את בני הנוער. 

הפעילות תתקיים בין השעות 10:00-18:00 בימים שישי ושבת ומיועדת לחיסון בני נוער בלבד. החיסונים יינתנו ללא קביעת תור. 

על פי נתוני משרד הבריאות, מכבי מובילה בשיעור המתחסנים בקרב בני הנוער מבין כל קופות החולים, כאשר נכון להיום, כבר חוסנו או קבעו תור כ-49% מקרב בני הנוער במכבי. 

ד"ר ריזאן סח'ניני, מומחית לרפואת ילדים וסגנית המנהל הרפואי של מחוז הצפון במכבי: "אנחנו עדים בימים האחרונים לעלייה בתחלואה ובכדי למנוע התדרדרות אנו קוראים לבני הנוער לבוא ולהתחסן. כדי לעודד התחסנות ולהקל על בני הנוער המעוניינים להתחסן, נעמיד בסוף השבוע ניידת חיסוני קורונה ייחודית שתפעל בחוף הים בחיפה על מנת שנוכל להגיע לכמה שיותר צעירים"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות