05.08.2021

יום חמישי

צילום: עמית הר-שלג

מכבי: החל מבצע חיסוני הקורונה בחיפה

מבצע חיסוני הקורונה המקיף ביותר שנערך בקופות החולים יוצא לדרך • ראש מחוז הצפון של מכבי הראשונה להתחסן: "ננצח את הקורונה"

לאחר חודשים ארוכים של ציפייה, מבצע חיסוני הקורונה יוצא לדרך. בתחילת השבוע החלו במכבי לחסן את הצוותים הרפואיים וכעת מצטרפים אליהם בני 60 ומעלה. במחוז הצפון מכבי ערוכה לחסן כ-5,000 מטופלים ביום, לאורך כל ימות השבוע. במכבי מקווים כי בקרוב יותר לחסן את כלל האוכלוסייה מוקדם ככל הניתן. 

מתחמי החיסון נמצאים מחוץ לסניפים כך שמתאפשרת הפרדה מלאה בין אנשים בריאים שמגיעים להתחסן למטופלים חולים שמגיעים לקבל טיפול רפואי במרפאות. בדרך זו גם נמנעת התקהלות אסורה ומתאפשר הליך חיסון יעיל, בטוח ונגיש. בחיפה ניתן החיסון החל מיום ראשון האחרון במתחם סמי עופר.  

כדי להבטיח תהליך מהיר ונח, החיסונים יינתנו בקביעת תור מראש בלבד, כפי שבוצע השנה בחיסוני השפעת. לכל מטופל ייקבעו מראש שני תורים – למנה הראשונה ולמנה השנייה, שלשה שבועות לאחר מכן. רק מי שיקבל את שתי המנות ייחשב למחוסן מפני הנגיף.

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן, שהייתה הראשונה להתחסן במכבי בצפון: "מדובר בחיסון חדש ומובן שלציבור יש שאלות לגביו. בדיוק מסיבה זו בחרתי להתחסן ראשונה ואני קוראת לכל הצוותים הרפואיים לשמש דוגמא אישית ובדרך זו לעודד את האוכלוסייה להתחסן. מכבי תמשיך בפעולות ההסברה לציבור ויחד ננצח את הקורונה".

איתן גונטר

איתן גונטר

כתב מערכת כרמליסט

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

אורחים במסעדת ה-BP חיפה

מסעדת ה-BP המיתולוגית במפרץ חיפה אירחה השבוע את ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר והמועמד המרכזי להנהגת הליכוד לאחר עידן נתניהו. בנוסף, היום התארח במסעדה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות