21.06.2021

יום שני

קרדיט מכבי שירותי בריאות

בשורה לתושבי הצפון:

'מכבי' החלה לבצע בדיקות MRI שיופעלו על ידי אסותא חיפה לטובת חברי הקופה

מכשיר MRI חדש הופעל על ידי אסותא לטובת חברי מכבי באזור הצפון וינגיש עבורם את הבדיקה החשובה, קרוב לבית ובזמינות גבוהה, כאשר הצפי הוא ל 10,000 בדיקות כבר בשנה הראשונה

מהיום, חברי מכבי שירותי בריאות בצפון יוכלו לבצע בדיקות MRI במכשיר החדש שמוצב ומופעל על ידי בית החולים אסותא חיפה ברישיון משרד הבריאות.

הצבת המכשיר תסייע בקיצור תורים ותגדיל משמעותית את זמינות הבדיקה למתגוררים באזור, שיוכלו לבצע בו את רוב בדיקות ה- MRI, לרבות עמוד שדרה, שד, ראש, בטן ועוד, כל זאת במימון מלא של מכבי שרותי בריאות וכנגד טופס התחייבות והפניית רופא. המכשיר הוצב בחיפה במתחם קניון הסינמול הנגיש למרכזית המפרץ החדשה על ציר תנועה מרכזי ופעיל.

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן:" מדובר בבשורה אדירה לתושבי הצפון. הודות לשיתוף הפעולה עם אסותא, חברי מכבי הזקוקים לשירותי MRI ייהנו מקיצור תורים משמעותי, ימנעו מהגעה מיותרת לבית החולים ולאזורים מרוחקים ויוכלו לקבל מענה מקצועי ונגיש בזמינות מיטבית. אנו נמשיך לשאוף ולהעניק רפואה חדשנית ומתקדמת". 

לדבריו של מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים גידי לשץ, "הנגשה של שירותי רפואה מתקדמים לכל הארץ היא חלק בלתי נפרד מה'אני מאמין' שלנו באסותא. כחלק מזה, אנחנו רואים חשיבות רבה בהנגשת בדיקות MRI גם לתושבי הצפון, קרוב לבית ובזמינות גבוהה, ושמחים לחבור למכבי שירותי בריאות לטובת חבריה".

קרדיט : מכבי שירותי בריאות

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

בקיץ הזה תלבשו קק"ל

היום התחילה רשמית עונת הקיץ ועונת הטיולים כבר בעיצומהלכבוד החופש הגדול והקיץ שכבר פה קרן קימת לישראל מציעה לציבור הרחב  מגוון פעילויות מיוחדות בפריסה ארצית

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות