02.07.2022

שבת

מכבי במחוז הצפון: למעלה מרבע מיליון תורים לחיסוני קורונה נקבעו

173,000 חברי מכבי במחוז הצפון קיבלו חיסון ראשון, מתוכם כ-62,000 כבר קיבלו את המנה השנייה. ד"ר קאופמן:" עושים כל מאמץ  להגיע אל  כל קבוצות היעד ולחסן אותם"

מבצע חיסוני הקורונה במכבי ממשיך לצבור תאוצה. חמישה שבועות מתחילת המבצע הגדול בתולדות המדינה, במכבי מדווחים כי נקבעו למעלה מ-250,000 תורים לחיסון במחוז הצפון. 

 173,000 מטופלים כבר ביצעו את החיסון הראשון ו-62,000 מתוכם ביצעו גם את החיסון השני. בחיפה, במתחם הדרייב אין בסמי עופר, הראשון והיחיד מסוגו בארץ חוסנו עד כה כ-50,000 מטופלים במנה הראשונה, וכ- 20,000 מהם כבר חוסנו במנת החיסון השנייה. מתחם  החיסונים הגדול בארץ נבנה כך שיהיה ניתן לחסן עד כ-3,000 מטופלים ביום ללא יציאה מהרכב ושמירת הפרדה מקסימלית בין המחוסנים. במתחם החיסונים הנוסף של מכבי בחיפה אשר נמצא בשכונת הדר מדווחים על קצב מתחסנים גבוה כאשר עד עתה למעלה מ-10,000 מטופלים התחסנו למנה הראשונה, מתוכם 2,400 כבר חוסנו במנה השנייה. במתחם החיסונים המרכזי בקריית מוצקין נרשמה התקדמות משמעותית בקצב החיסונים כאשר למעלה מ-33,000 חברי מכבי התחסנו למנה הראשונה, כ-15,000 מתוכם כבר קיבלו את המנה השנייה.

קרדיט: דוברות מכבי

בצפון מכבי מפעילה 27 מתחמים באופן המאפשר הפרדה מלאה בין המטופלים המגיעים להתחסן למטופלים המגיעים לקבלת טיפול רפואי במרפאות, בדרך זו גם נמנעת התקהלות ומתאפשר הליך חיסון בטוח, יעיל ונגיש. 

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון של מכבי:" כפי שפעלנו לאורך כל תקופת הקורונה, אנחנו ממשיכים לנהל את המבצע ברמה הגבוהה ביותר, הקמנו מתחמי חיסונים שעובדים מסביב לשעון וביעילות גבוהה. קצב החיסונים ממשיך להתנהל מצוין, אנחנו עושים כל מאמץ על מנת לחסן את כל קבוצות היעד"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות