16.05.2022

יום שני

צוות הסיעוד צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות

מכבי: אומרים תודה לאחים והאחיות

היום יצוין בישראל "יום האחים והאחיות" המדגיש את התפקיד המיוחד אותו ממלאים צוותי הסיעוד בחיי הקהילה. לכבוד האירוע, הנהלת מכבי שירותי בריאות בצפון יצאה היום לבקר במרפאות להוקיר את האחים והאחיות על העשייה היומיומית, האתגרים מסביב לשעון והדבקות במטרה

הנהלת מחוז הצפון של 'מכבי שירותי בריאות' יצאו הבוקר לבקר ולהוקיר את צוותי הסיעוד במרחבי הצפון לכבוד 'יום האחים והאחיות' המצוין מדי שנה. ראש מחוז הצפון, ד"ר אייל פורמן, המנהלת הרפואית המחוזית, ד"ר ריזאן סח'ניני, מנהלת התפעול המחוזית, נאווה ספקטור  ובכירים נוספים, הגיעו למרפאות 'מכבי' להודות לצוותים על טיפולם המסור בחברי מכבי. יום "האחים והאחיות" מצוין מדי שנה ברחבי העולם ב-12 במאי, מתוך הערכה ולציון תרומתם וחשיבותם של האחים והאחיות. הם הראשונים להחזיק בתינוק הרך לאחר הלידה, מלווים אותנו לאורך כל שלבי החיים, מקדמים את בריאות האוכלוסייה, הן בשגרה וביומיום, והן בעתות חולי. אחים ואחיות הם חלק עיקרי ומשמעותי במערך הרפואי בשירות למטופל, הדבר ניכר במיוחד במשבר הקורונה כאשר לקחו חלק פעיל ומרכזי בהצלת חיי אדם.

האחיות של מכבי צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות

"יום האחים והאחיות הוא הזדמנות לומר ולהוקיר תודה על העשייה, המחויבות, המקצועיות והנתינה ללא פשרות בכל יום. תודה לכם אחים ואחיות יקרים, גאה ומרגישה כי זכות גדולה נפלה בחלקי להיות חלק"-מסרה שרית שוט, האחות המחוזית של מכבי בצפון.

האחיות של מכבי צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן, סיכם: "היום אנחנו מביעים את הערכתינו לצוותי הסיעוד המצוינים של מכבי הפרוסים על פני כל מחוז הצפון. חשוב לנו להעניק חיבוק גדול ולהודות לאחים ולאחיות שמביאים איתם את רוח מכבי ומעניקים טיפול מקצועי, אמפטי ומלא בחמלה מדי יום לאלפי מטופלים"

ראש המחוז ד"ר אייל פורמן צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות