20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות כללית

מיליון מתחסנים במנה השלישית בכללית

מיליון מתחסנים לא טועים: לילך מילר, בת ה-37 מקרית אתא הגיעה הבוקר למתחם בקניון סינמול – לב המפרץ ושמחה לגלות כי היא המתחסנת המיליון במנה השלישית מקרב לקוחות כללית. לאחר שהתחסנה לילך מסרה ״בואו להתחסן, רק ככה נוכל לחיות עם הקורונה, למען הבריאות שלי, של ילדיי, של המשפחה והסביבה". 

אלי כהן, מ״מ מנכ״ל כללית: ״שמח שחצינו את רף מיליון המתחסנים ושלקוחות כללית נותנים כתף. מבצע החיסונים עדיין בעיצומו הצוותים שלנו ממתינים לכם, גם מי שהמתינו וטרם התחסנו – החיסון יעיל החיסון בטוח – בואו להתחסן״.

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית הוסיף ואמר "החיסון הוא האמצעי שיש בידינו למניעת ולצמצום התחלואה ואני מברך על ההיענות של האוכלוסייה לחיסונים וקורא למטופלים לבוא ולהתחסן".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות