13.06.2021

יום ראשון

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

מיזם האמנים של חיפה יוצא לדרך: מעל ל-20 חללי עבודה בארבעה מתחמים שונים בלב העיר

היום פרסמה העירייה קול קורא במסגרתו יוכלו אמנים וקבוצות יוצרות לקבל חללים שישמשו כסטודיואים בלב העיר

בקשות יבחנו ע"י ועדה מקצועית על פי קריטריונים שיפורסמו לציבור.
במסגרת הקול הקורא יוכלו המגישים להציע שימושים מגוונים לחללים השונים ולהפוך אותם למרחבי יצירה המשפיעים על המרחב העירוני.
ארבעת המתחמים שאותרו בשלב הראשון נמצאים בשכונת הדר, עיר תחתית וואדי ניסנאס.
במסגרת הפרויקט אותו מוביל סגן ומ"מ ראש העיר, נחשון צוק, אותרו מבנים עירוניים שננטשו והוזנחו לאורך עשרות שנים וכעת נוקו והוכשרו ברמה בסיסית כמרחבי יצירה עבור אמנים במגוון נרחב של תחומים.

הצעות לקול קורא ניתן להגיש באתר עיריית חיפה או כאן

חשון צוק, מ"מ ראש העיר: "לפני כשנה, בעיצומה של הקורונה, זיהיתי את ההזדמנות הייחודית של העיר חיפה להפוך למובילה בתחום התרבות והאמנות, דווקא בגלל השנה הקשה כלכלית וחברתית עבור יוצרים רבים. בזכות הצוות המסור ואחרי עבודה מאומצת, אני שמח לראות את החזון שלי קורם עור וגידים, ומאמין שבקרוב גם נראה תוצאות".
ד"ר עינת קליש רותם:" אני מתרגשת מההזדמנות לעודד יצירה ולחזק את האמנות בחיפה. בעיר  פועלות קבוצות יוצרות רבות ואמנים עצמאיים, שאוהבים את העיר ופועלים בה. הם צריכים מאיתנו רק טיפונת תמיכה והרבה אהבה.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה


כמי שמכירה בחשיבות האמנות והיצירה לחיי עיר פעילים ותוססים, אני מתכוונת להמשיך ולייצר תשתית לטובת האמנים והתושבים כאחד. אני מזמינה את כל מי שמעוניין ליצור ולפעול בחיפה להגיש הצעה ולקחת חלק במיזם החשוב הזה."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות