13.06.2021

יום ראשון

צילום: ראובן כהן

מיזם "אצלנו בשכונה" נמשך: ביום ראשון הקרוב יחלו עבודות תחזוקה בשכונת שער העלייה לשיפור נראות השכונה

מיזם "אצלנו בשכונה", שיזמה עיריית חיפה לשיפור נראות שכונות העיר, יתקיים בשבוע הבא גם בשכונת שער העלייה 

במסגרת המיזם, שיחל ביום ראשון, 23.5 ויימשך כשבוע, יבוצעו ברחובות השכונה הראשיים – האצ"ל, הרב אנקוואה, הרותם ודרך צרפת וכן ברחובות המחברים ביניהם, עבודות תחזוקה שונות, שיכללו בין היתר: עבודות גינון וטיפוח נופי, שיפורי תאורת רחוב, שיקום מדרכות, תיקוני מעקות, התקנת ספסלים ואשפתונים, תיקון מהמורות בכבישים וצביעת מעברי חצייה. 

 צילום: ראובן כהן


בחודשים האחרונים נערך המיזם בשכונות נווה-דוד ונווה פז והביא לתגובות נלהבות ביותר מצד תושביהן. בדומה לפעילות שהתקיימה בשכונות אלה, יבוצעו העבודות בשכונת שער העלייה על בסיס היערכות מוקדמת של עובדי מינהל התפעול של עיריית חיפה, אשר קיימו סיורים מקדימים בשכונה, על מנת להגדיר את הליקויים הדורשים טיפול, ובכך למקד את הפעילות שתתבצע בשכונה. 
כחלק מההיערכות המקדימה, ביצע האגף לפניות הציבור בעיריית חיפה מהלך לשיתוף תושבי השכונה אודות ימי הפעילות והעבודות העתידות להתבצע בהם באמצעות פלאיירים בתיבות הדואר של התושבים. 
פעילות "אצלנו בשכונה" תימשך לאורך החודשים הקרובים, במטרה לשפר את חזותן של שכונות נוספות בעיר, בהן תתקיים פעילות דומה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות