29.07.2021

יום חמישי

צילום: דוברות כללית

מטפלי התפתחות מתפתחים

יום היכרות ולמידה לצוותים החדשים במערך התפתחות הילד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

שירות התפתחות הילד בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי נמצא בתהליך של התרחבות משמעותית, כמענה לצורך וביקוש גדל של השירות, ממגוון סיבות. כמו גם בהתייחס לרפורמה בשרותי התפתחות הילד, עליה הכריז משרד הבריאות. במסגרת זו פתחה כללית לאחרונה מספר שלוחות נוספות למכונים הגדולים שלה ברחבי המחוז וקלטה מספר רב של מטפלים ממגוון רחב של תחומי טיפול הניתנים במכונים, בגישה כוללנית. כדי להבטיח את קליטתם הטובה וגיבוש מדיניות טיפול משותפת, נערך יום עיון בו לקחו חלק מרפאות בעיסוק, עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטיות וקלינאיות תקשורת שהצטרפו לאחרונה למערך התפתחות הילד בכל רחבי מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית. 

יום העיון התקיים במרכז לבריאות הילד החדיש ומאיר הפנים שנחנך לאחרונה בכרמיאל רמת רבין  והוקדש לתפיסת העבודה הרב תחומית של שירות התפתחות הילד של כללית. התכנים כללו גם מפגשים עם מנאר אבו סלאח – פזיותרפיסטית במכון בכרמיאל שהציגה את תפקיד הצוות ממקצועות הבריאות השונים בבדיקה התפתחותית, טלי עזר – מרפאה בעיסוק ומגי וולוביץ – דיאטנית, סיפרו על מרפאת אכילה.
שרון קורונה-גאון, קלינאית תקשורת אחראית תחום בהתפתחות הילד דיברה על טיפול משותף.
הפסיכולוגית נועה רוזנפלד ראוך ועו"ס נועה טובל, דיברו יחד על שותפות הורים בטיפול בהתפתחות הילד ועו"ס אסנת טוך – ברזילי התייחסה לנורות אדומים לאלימות במשפחה וחוות הדיווח.

ריקי קיסר, המנהלת האדמיניסטרטיבית של המערך, סקרה את מערך התפתחות הילד במחוז ותהליכי העבודה בו.יום העיון המוצלח אורגן על ידי עדנה דרימר – מנהלת ריפוי בעיסוק במכון בקריות ומ"מ אחראית המכון בכרמיאל ושרון קורונה גאון, כאשר נוכח ההדים החיוביים הוחלט לערוך לו המשך במפגש נוסף בעוד מספר חודשים, כדי להעשיר ידע והכרות הדדית החשובה כל כך בעבודת צוות.

צילום: דוברות כללית
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

היערכות משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לדינאמו טביליסי במסגרת קונפרנס ליג שייערך באצטדיון סמי עופר מחר 29.7 החל מהשעה 17.00

שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו החל משעות אחה"צ באצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, לצד הסדרת התנועה. המשחק יחל בשעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות