23.06.2021

יום רביעי

קרדיט צילומים דוברות עיריית חיפה

מחשבים חדשים נתרמו ע"י בית החולים כרמל לפרויקט "מחשב לכל ילד"

100 מחשבים חדשים נתרמו ע"י בית החולים כרמל לפרויקט "מחשב לכל ילד" אותו יזמה עיריית חיפה בשיתוף מועדון רוטרי חיפה

המחשבים מצטרפים למאות מחשבים שכבר נתרמו, שופצו וחולקו לילדים למשפחות מעוטות יכולת כלכלית   מדובר במאה מחשבים ראשונים מבין המחשבים שבכוונת בית החולים לתרום במסגרת המיזם "מחשב לכל ילד", אותו יזמה העירייה בשיתוף מועדון רוטרי חיפה בחודש מרץ האחרון, עם תחילתו של משבר הקורונה. 
במסגרת המיזם, שנועד לצמצם פערים ולתת הזדמנות שווה לכל ילדי חיפה, רוכשת העירייה מחשבים אישיים חדשים לתלמידים תושבי העיר, שידם אינה משגת לכך, במטרה לחזק את גישתם לטכנולוגיה ולהעניק להם מיומנויות מגוונות, להן יידרשו בעתיד. 

לצורך הרחבת מכסת המחשבים, נפתחה לאחרונה במרכז ללימודי מקצועות הניו-מדיה של העירייה ומועדון רוטרי חיפה – "בית מילר", מעבדה לתיקון מחשבים במטרה להרחיב את מכסת המחשבים המחולקת. המחשבים המתוקנים במעבדה נמסרים לילדים תושבי העיר, על פי רשימות שעורך אגף הרווחה של עיריית חיפה. 

המחשבים שנתרמו ע"י בית החולים מצטרפים למאות המחשבים שנרכשו ע"י העירייה בין היתר בכספי הקיצוץ שביצעו ראש העיר וסגניה בשכרם.  
ראש העיר עינת קליש רותם הודתה להנהלת בית החולים על התגייסותם למאמץ שיאפשר לילדים רבים, שאין בבתיהם מחשב, להתחבר לעולם המידע, לרכוש מיומנות טכנולוגית ולהגדיל בכך את סיכוייהם להצליח בעתיד".

ד"ר אבי גולדברג מנהל המרכז הרפואי כרמל: אנו שמחים לתרום ולתמוך בקהילת  האיזור, קהילה שאנו חלק בלתי נפרד ממנה. ביה"ח כרמל הינו בי"ח קהילתי השואב את כוחו מהקהילה ושמח להחזיר לה. 
יהודית שוורץ מנהלת או"ש ומחשוב של ביה"ח: "אנו גאים להיות שותפים ליוזמה החשובה של עיריית חיפה ולתרום את מחשבי ביה"ח לטובת תלמידי חיפה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות