24.07.2021

שבת

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

מחסום נושם במושבה הגרמנית, הגברת האכיפה והנוכחות המשטרתית ומניעת התקהלויות

בתום ישיבת הערכת מצב שערך היום מנכ"ל עיריית חיפה, אוהד שגב, עם מפקדי משטרת חיפה, הוחלט על שורה של צעדים שמטרתם שמירה על הסדר הציבורי, מניעת התקהלויות והפרעה לתושבי העיר.החל מהערב תתגבר המשטרה, לבקשת העירייה, את הנוכחות בדגש על המושבה הגרמנית, הנמל והעיר התחתית.

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

לא תתאפשר התקהלות והקמת רעש ברחובות כולל כלי רכב שיפריעו לסדר הציבורי.בסוף השבוע (החל מחמישי בערב) יוצב מחסום נושם בשני הקצוות של המושבה הגרמנית.בליל הסילבסטר תתוגבר האכיפה המשטרתית.כל הפעולות הללו נועדו כאמור למנוע הקמת רעש והפרעה לתושבים ומניעת התקהלויות שעלולות להעלות את רמת התחלואה בקורונה בחיפה והפיכתה לכתומה או אדומה, עפ"י מודל הרמזור.פקחים וסיירים של עיריית חיפה יסייעו לכוחות השיטור.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות