24.06.2021

יום חמישי

אל"מ אלעד אדרי , צילום: דובר צה"ל

מח"ט חיפה בפיקוד העורף לחברי מועצת העיר: "הציבור בחיפה מקבל אותנו באהדה עצומה"

אמש ערכה ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, ישיבת עדכון לחברי מועצת עיריית חיפה.הישיבה התקיימה בזום ולקחו בה חלק גם מח"ט חיפה בפיקוד העורף, אל"מ אלעד אדרי, ומנהל בית החולים בני ציון, ד"ר אוהד הוכמן.אל"מ אדרי שיבח את שיתוף הפעולה הפורה בין עיריית חיפה לצה"ל ועדכן את חברי המועצה בעיקרי תוכנית "ההר הירוק תמיד".הוא גם השיב לשאלות שונות של חברי המועצה שנגעו למטרות המבצע ואופן ביצוע המשימות של הפיקוד בעיר.

אל"מ אדרי:" חיפה היא רשות חזקה שערוכה היטב בשגרה ובחירום. אנחנו פועלים על פי הנחיות ראש העיר והתקבלנו בחיפה באהדה גדולה ותוך שיתוף פעולה מעורר השראה עם התושבים בכל השכונות בהן פעלנו עד כה."

מנהל "בני ציון" פירט באוזני חברי המועצה על מצב התחלואה בקורונה בעיר והיערכות בית החולים לכלל התרחישים.הוא ציין שבתי החולים בחיפה לא קרובים לקריסה או אובדן שליטה.

ראש העיר סיפרה לחברי המועצה על הצעדים השונים שנוקטת העירייה לצמצום מימדי התחלואה בעיר: הקמת עמדות בדיקת קורונה ללא מרשם, הכשרת עובדי עירייה לטובת המערך האפידימיולוגי העירוני, חלוקת העיר לחבלים, הקמת מערך המתנדבים (נאמני השכונות), מאמצי ההסברה, פעילות אגף הרווחה וכמובן שיתוף הפעולה הפורה עם מפקדי פיקוד העורף.

חברי מועצת העיר אמרו שהם מגוייסים גם הם לטובת המשימה להורדת גרף התחלואה בחיפה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות