13.06.2021

יום ראשון

קליש רותם באדיבות סיעת "חיים בחיפה"

מחזירים את החינוך : פתיחת הלימודים ביום ראשון הקרוב (1.11) במתכונת מלאה של חמישה ימי לימוד עבור כיתות א'- ד'

בתום דיון מקצועי הודיעה עיריית חיפה כי היא ערוכה לפתיחת הלימודים ביום ראשון הקרוב (1.11) במתכונת מלאה של חמישה ימי לימוד עבור כיתות א'- ד', ושלושה ימי פעילות עבור כיתות י"א- י"ב, בחלוקה ל"קפסולות". ראש העיר חיפה, עינת קליש- רותם: "חזרתם של התלמידים לשיגרה שפויה ולמסגרת לימודית- חיונית לבריאותם הנפשית"

מייד עם החלטת קבינט הקורונה על המעבר לשלב השני, החל מינהל החינוך בהיערכות לשלב הבא של חזרה לשיגרה. על פי הנחיית ראש העיר, גיבש מינהל החינוך בעירייה מתווה המאפשר לתלמידים לחזור לכיתות הלימוד ולמרחבי הלמידה, תוך שמירה על הנחיות משרד החינוך והבריאות. התייחסות ממוקדת ניתנה לתלמידי כיתות י"א- י"ב שזקוקים למפגש הפגתי ורגשי כשהם עומדים בפיתחם של בחינות הבגרות והגיוס לצה"ל, וכן לכיתות א'- ב' שבהתאם למתווה קבינט הקורונה היו אמורים לחזור לשלושה ימי לימוד בלבד.
 
הבוקר, הודיעה מחזיקת תיק החינוך, סיגל ציוני, כי נעשתה חשיבה והיערכות מבעוד מועד ותלמידי כיתות י"א- י"ב ישובו ביום ראשון למסגרת חינוכית של שלושה ימים בשבוע. הפעילות החינוכית תוגדר כפעילות הפגתית שתתקיים בשיתוף מוסדות התרבות והספורט בעיר: המוזיאונים, מרכז השייט, גן החיות, התיאטרון העירוני, סינמטק חיפה, מרכזי הספורט ועוד. כל הפעילות תתקיים בהתאם להנחיית משרד הבריאות- במרחבים פתוחים, בקבוצות קטנות. יתר ימי הלימוד יתקיימו בלמידה מרחוק.
 
עוד הוחלט, כי תלמידי כיתות א'- ד' ישובו ללימודים במסגרת של חמישה ימי לימוד מלאים, 5 שעות לימוד בכל יום. כל הכיתות ילמדו במסגרת של "קפסולות". מייד בתום הלימודים תיפתח המערכת הקהילתית העירונית בבתי הספר (צהרונים ומועדוניות) בהתאם למתווה שאושר על- ידי משרד החינוך והבריאות.
 
ראש העיר חיפה, עינת קליש- רותם: "חובתנו לעשות מאמצים עילאיים כדי להחזיר את ילדי חיפה לשיגרה שפויה ובריאה, במסגרת מוסדות החינוך. תלמידי כיתות א'-ב' התחילו את שנת הלימודים- ותוך זמן קצר היא נלקחה מהם. תלמידי כיתות י"א- י"ב החלו בהכנה לימודית לבחינות הבגרות ונמצאים לקראת הגיוס לצה"ל- ומצאו את עצמם יושבים שעות על גבי שעות מול שיעורים ב"זום". כעת, כאשר הוחלט על החזרת המערכת לפעילות, אנחנו בחיפה מחוייבים להעניק לתלמידים את כל הכלים כדי לחזור לשיגרה שפויה".
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות