23.09.2021

יום חמישי

ניידת חיסונים צילום: דוברות כללית

מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית הצטייד בניידות לטובת חיסוני הקורונה

מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית הצטייד בניידות ובאמצעותן מנגיש את החיסונים למטופלי הכללית ברחבי המחוז. מתחילת מבצע החיסונים למנה השלישית התחסנו בכללית מעל 700,00 איש.

"באמצעות הניידות הנגשנו למטופלי כללית את החיסונים באופן מקצועי ובטוח. צוותי כללית ערוכים ומגויסים להמשך הפעילות למבצע החיסונים למנה השלישית. כל החיסונים מבוצעים על ידי צוות מיומן ומקצועי תוך הקפדה על הנחיות של משרד הבריאות והתגובות של המטופלים מחממות את הלב. המטופלים מגיעים להתחסן ורואים על הפנים שלהם כמה החיסון הזה חשוב להם, לא רק מבחינה רפואית.

מדובר במבצע מאוד מורכב וחשוב שיסייע למאות מטופלים, שאין ביכולתם להגיע למתחמי החיסון ולהתחסן. אנחנו כל הזמן מתאימים את השירות במתחמים לפי הדרישות ומזמינים את המטופלים להזמין תור לחיסון באמצעות האפליקציה, האתר ו – 2700*. אני מברך על שיתוף הפעולה ומודה לכל מי שנרתם לסייע למטרה הכל כך חשובה" אמר רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית.

"אנחנו נמצאים בעיצומו של גל רביעי ואנחנו שמחים ומברכים על היענות של האוכלוסייה למבצע החיסונים. אנו מדגישים בפני הציבור הרחב להמשיך ולהישמע להנחיות משרד הבריאות, להקפיד על ריחוק, היגיינת ידיים ועטית מסכה. 

בימים הקרובים בכוונתנו להרחיב את השירות באמצעות ניידות נוספות ברחבי המחוז. אנחנו קוראים למטופלינו לא להזניח את הטיפולים והבדיקות. אנחנו כאן בשבילכם, שומרים על בריאותיכם, שימרו גם אתם" סיכם רונן נודלמן, מנהל המחוז.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות