04.07.2022

יום שני

מורה נפגע באורח קל בקטטה שפרצה בין מורים לתלמידים בבית ספר תיכון חקלאי בפרדס חנה

לפני זמן קצר התקבל דיווח על קטטה שפרצה בין מספר מעורבים בתוך בית ספר תיכון חקלאי בפרדס חנה, במהלכה עפ״י החשד הותקפו מספר מורים ע"י הורה של אחד התלמידים שבנו היה מעורב קודם לכן בקטטה בין תלמידים. כתוצאה מכך נזקק אחד המורים לטיפול רפואי והוא התפנה עצמאית לביה"ח (קל) בנוסף אחד התלמידים נפצע גם הוא באורח קל (עפ"י גורמי רפואה).

כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות וגביית עדויות במסגרת החקירה שנפתחה.

מהמועצה נמסר בתגובה:

בשעת הצהרים אירע אירוע אלימות חריג וחמור בביה"ס, במהלכו הותקף איש צוות חינוך בראשו ופונה באמבולנס לביה"ח הלל יפה בליווי ראש המועצה, הגר פרי יגור, אשר הגיעה למקום תוך דקות.

אנו רואים בחומרה רבה כל אירוע אלימות ולא נסבול כל פגיעה בצוותי החינוך שלנוצוות בית הספר בשיתוף פעולה עם אגף החינוך של המועצה, פיקוח משרד החינוך – מחוז חיפה, רשת אורט ומשטרת ישראל מטפלים ומתחקרים בשעה זו את האירוע.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות