12.04.2021

יום שני

ד"ר שני ברוש ד"ר קיברי ראש העיר דוקורסקי ודפנה ברוורמן באירוע | צילום: ביה''ח כרמל

מוקרים את רופאי כרמל

ד"ר עדי קיברי מביה"ח כרמל : " בימים אלו נטל תהליך ההחלמה מוטל על כולנו. עלינו, בבתי החולים והמרפאות אך לא רק. תהליך ההחלמה מוטל על אנשי הקהילה, החינוך, וכל אדם באשר הוא. עברנו שנה מטלטלת. שגרמה לנו כקולקטיב להבין עד כמה אנחנו שבריריים" . כך אמרה ד"ר עדי קיברי מביה"ח כרמל באירוע הוקרה לרופאים תושבי קרית ביאליק

ד"ר עדי קיברי – מ"מ מנהל מחלקה פנימית ב' ומנהלת היחידה לניהול סיכונים בבית החולים כרמל מקבוצת כללית  וד"ר יבגני קנוניקוב – רופא במחלקה גריאטרית בבית החולים כרמל הם הרופאים הנבחרים שזכו בשי ובתעודות הוקרה לרופאים תושבי העיר קרית ביאליק שפעלו ללא לאות בתקופת הקורונה. . 

את השי והתעודות בשם עמותת " עם אחד" ועיריית קרית ביאליק, העניקו ראש העיר מר אלי דוקורסקי והגב' דפנה ברוורמן, מנהלת מחלקת פילנתרופיה ב"שינובר גרופ" באירוע מרגש שנערך בבית הידידות שבעיר . 

באירוע המרגש אמרה ד"ר קיברי , " עברנו שנה מטלטלת. שגרמה לנו כקולקטיב להבין עד כמה אנחנו שבריריים. עד כמה החיים שאנחנו מכירים יכולים להשתנות ברגע. הבנה  זו היא מנת חלקי, כרופאה פנימאית וחלק מחיי על הנסיבות האישיות שלי. השנה הזו גם הביאה לתובנות של כמה חוסן יש בנו. כמה כח  וגמישות. יכולת להשתנות ולצמוח ממשבר. 

עדי צברי | צילום: ביה"ח כרמל

אני מאמינה שבשביל לצמוח ממשבר אדם צריך מעגלים של תמיכה. כדי שיחזיקו אותו, שלא יתפרק.  מקורות התמיכה שלי הם המשפחה שלי, ההורים שלי, שבלי העזרה שלהם לא הייתי יכולה לעזור לאחרים, וכמובן החברים שלי לעבודה, הצוות המדהים של בית חולים כרמל בכלל והמחלקה הפנימית ב' בפרט, שיחד יצרנו מיקרוקוסמוס אוטופי של כבוד הדדי ואהבת חינם. צוות שאיתו גם בימים הכי קשים, נראה שאין אתגר  שיכול לנו. 

ולא פחות חשוב, הקהילה אליה אני שייכת, קרית ביאליק ובייחוד מערכת החינוך בה בניי מתחנכים " . עוד הוסיפה ואמרה ד"ר קיברי כי " חשוב לי שתדעו- אנחנו הרופאים לא מלאכים. אנחנו בני אדם. באנו למקצוע מבחירה, אבל גם  אנחנו לפעמים עייפים וכואבים. הלוואי שנשכיל לקחת מהשנה הזו את העיקר, ללמוד שאנו בני חלוף, ומה שחשוב באמת זה להיות אדם טוב ומיטיב , שנצליח לבנות יחד חברה סבלנית יותר, אמפטית, מכילה ומכבדת ".

ראש העיר מר דוקורסקי אמר כי "בימים בהם משבר הקורונה עדיין לצדנו, מצאנו לנכון להביע את הערכתנו העמוקה לצוותים הרפואיים שפעלו במסירות נפש, בחריצות ותוך כדי סיכון חייהם בכדי לטפל בחולי קורונה. אנו מבקשים לחזק את העוסקים במלאכת הקודש ואומרים תודה".

ד"ר קיברי מברכת באירוע  | צילום: ביה"ח כרמל

הגב' דפנה ברוורמן מ"שינובר גרופ" אמרה כי  " ארגון עם אחד פועל לרוב בתחום צמצום פערים, אך בשנה מאתגרת זו החלטנו להפעיל פרויקט בשם – תודה ד"ר. במסגרת הפרויקט אנו מעניקים מתנות לרופאים לפי בחירתם

סגנית מנהל ביה"ח כרמל ד"ר שני ברוש הודתה למארגנים על היוזמה ואמרה כי "היוזמה המקומית של עצירה והקדשת הזמן להוקרת תודה מאוד מרגשים ומחזקים את הקשר שבין האדם לקהילה בה הוא חי. קיימת חשיבות רבה לשילוב הזרועות בין רשויות מקומיות, מערכת החינוך ומערכת הבריאות ועבודה משותפת תעצים את ההישגים של כולנו במלחמה אל מול המגיפה ".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות