14.06.2021

יום שני

צילום: דוברות כללית

מוקירים את צוות הביטחון במרכז רפואי לין

צוות אנשי הביטחון במרכז רפואי לין של כללית מתמודד תמיד עם אתגר גדול של שמירה על הסדר וביטחון הצוות ובאי מרכז רפואי לין, עם יחס מכבד ורגיש

מאז החל מבצע חיסוני הקורונה האתגר גדול במיוחד. במוקד החיסונים הגדול למבוטחי כללית במרכז רפואי לין, המשימה מורכבת מתמיד  כי יש גם פונים שמגיעים ללא תור לאותו יום ומנסים להתקבל.

זימון התורים נעשה במטרה למנוע התקהלות והידבקות וכן בהתאם למספר המנות שהועברו ממשרד הבריאות. חשוב גם להקדים ולחסן את מי שנמצא בקבוצת סיכון. השומרים צריכים לדאוג שקבלת המוזמנים ובו בזמן משתדלים לסייע למתפרצים ללא תור וגם אם לא ניתן להכניסם, לעשות זאת באדיבות וברגישות. הם עובדים שעות רבות כי המוקד פועל מידי יום משמונה עד שמונה וכן בסופי שבוע ועושים זאת בהצלחה רבה.

הנהלת לין חשה צורך להודות לצוות הביטחון במרכז על הביטחון והרוגע שהם משרים במתחם חיסוני הקורונה ובכל מחלקות המרכז. גרגורי גלייזר, האחראי על הצוות הוזמן לקבלת התודות וההוקרה, בשם כל חברי הצוות: פבל זלודניקוב, אלכס בסקין, קירל בורדוקובסקי רפי זייפרט, דניס מסייב ואיבגני גרקוב שנבצר מהם להשתתף באירוע בשל אילוצי הקורונה. הוא היה נרגש לקבל בעבורם גם מכונת קפה שרכש באופן אישי ד"ר ארז אלון – מנהל לין כשי הוקרה. עתה יוכלו להעביר משמרות עירניים יותר תודות לקפה סיכם בחיוך.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין בביקור בבנימינה- גבעת עדה: "כיף לבקר ברשות חזקה כמו זו, התפקיד של כולנו להיות ערוכים לכל תרחיש"

מפקד פיקוד העורף האלוף אורי גורדין ערך ביקור מקצועי במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ונועד עם ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המעצה ניצן מחנאי גרמן,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות