23.09.2021

יום חמישי

ישיבת המועצה צילום: דוברות עיריית טבעון

מועצת קרית טבעון אישרה 650 אלף ש"ח למען התקנת מצלמות אבטחה ביישוב ותמיכות לעמותות ואגודות הספורט

בפתיחה של ישיבת מליאה חגיגית, שהתקיימה השבוע במרכז ההנצחה, נערכה פרידה מרגשת מחבר המועצה מזה 18 שנה – שמואל (שמוליק) שמחון.

לאירוע הגיעו בני המשפחה הגרעינית של שמחון, שבין השאר, סיפרו על החיים לצד איש ציבור מאד מסור לתפקיד, על הנחלת ערכים של נתינה ותרומה לקהילה לצד כל הקשיים שבדבר. הגיעו גם חברים לדרך, בהם חבר המועצה לשעבר ויו"ר דירקטוריון מרכז ההנצחה בהווה, ברוך כהנא, שהיה מי שהכניס את שמחון לפוליטיקה המקומית.

חברי המליאה, בזה אחר זה, סיפרו על עבודתם המשותפת לצד שמחון, תארו את מסירותו והאכפתיות שהפגין לאורך השנים ליישוב ולתושביו ולקראת סיום ראש המועצה עידו גרינבלום נשא גם הוא דברי פרידה, שכללו ברכות, דברי הערכה, הענקת אות הוקרה וזר פרחים. שמוליק סגר את האירוע עם דברי פרידה ותודות.

בתום החלק המרגש, נערכה השבעתם של שלושה חברי מליאה חדשים: יהודה אסור, שרון גלבוע וחן ויסמן, שנכנסו כאמור במקום שמוליק שמחון, ברכה פבריקנט ושרון רופא אופיר.

עוד בישיבת המליאה: אושר תקציב בסך 650 אלף ₪  לשלב ב' בפרויקט התקנת מצלמות במרחב הציבורי ברחבי קרית טבעון. הפרויקט החל בשנת 2019 בשיתוף הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול ובהובלת מנהלת הרשות ליאת רייכמן וקב"ט המועצה אלי זיו. כזכור, התקנת מצלמות ברחבי היישוב נועדה, בראש ובראשונה,  לחזק את תחושת הביטחון בקרב תושבי היישוב, יצירת הרתעה, צמצום הפשיעה וצמצום הוונדליזם והאלימות במרחב הציבורי והפרטי.

כמו כן, הוצגו דוחות כספיים של המועצה ( 9.2020, 12.2020, 3.2021) ודו"ח כספי לשנת 2020 של רשת המתנ"סים. דוחות אלה הציגו את האיתנות הכלכלית של מועצת קרית טבעון ואת ההתנהלות המקצועית והמחושבת של חברי הנהלת המועצה  והצוות המקצועי ( קרית טבעון הינה "רשות איתנה" והמשמעות היא שהרשות נטולת גירעון שוטף ועומדת במספר קריטריונים חשובים הנוגעים להתנהלות כלכלית אחראית).

בנוסף, אושרו תמיכות לעמותות ולארגונים שונים בקריה בהן: עמותות ספורט,  מרכז הנצחה, תנועות נוער, שלהב"ת ועוד. 

ראש המועצה עידו גרינבלום: "מליאת מועצה חשובה מאחורינו –  דו"חות כספיים טובים, פרויקטים חשובים שהוגדלו ותמיכה בעמותות היישוב.
מעל הכל נפרדנו מחבר המועצה שמוליק שמחון, שסיים 18 שנים של חריצות, מסירות והתנדבות לטובת היישוב, בענייניות ובאכפתיות עצומה ותודה ענקית מגיעה לו בשמי ובשם היישוב. הזדמנות גם להגיד בהצלחה גדולה לחברי המועצה הנכנסים – שרון גלבוע, חן ויסמן ויהודה אסור."

שמוליק שמחון: "תודה גדולה לכל מי שעמד לצידי לאורך כל הדרך ובראש ובראשונה למשפחתי היקרה, אשתי מאירה ושלושת ילדי, שבלי הגיבוי והתמיכה שלהם זה לא היה נמשך כל  כך הרבה שנים.

תודה לחברי בסיעת 'אני טבעוני' שנתנו בי את אמונם, ובראשם  מורי ורבי ברוך כהנא שהיה הבסיס לפעילותי במועצה, תודה לברכה פבריקנט וגם לאלפי החברים והתושבים שתמכו בי לאורך השנים. 

תודה גדולה לחברי וחברותי במליאה על שיתוף הפעולה והעשייה מכל הלב,  לכל עובדי המועצה לדורותיהם, שעמם עבדתי לאורך השנים, על השירות והמסירות שלהם לתושבים ולא פחות מכך – גם סייעו לי במילוי תפקידי למען הציבור. מאחל הצלחה לחברי המליאה החדשים: יהודה אסור, שרון גלבוע וחן ויסמן ותזכרו, אני לא הולך מכאן, מי יודע באיזו צומת ציבורית ניפגש שוב".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות