25.09.2021

שבת

צילום: באדיבות מועצת בנימינה-גבעת עדה

מועצת בנימינה גבעת עדה נלחמת באובדנות

בשנה וחצי האחרונות, לאור 4 אירועים טרגיים שפקדו את המושבות בוצע תהליך מועצתי של כניסה לתוכנית הלאומית למניעת אובדנות, תכנית שנוסדה במשרד הבריאות.

במסגרת הכניסה לתכנית נדרשנו לבנות ועדה רשותית שתעסוק בנושא, לכתוב רצפים טיפוליים לחינוך הפורמאלי, הבלתי פורמאלי והמבוגרים עפ"י ההנחיות וההגדרות של היחידה למניעת אובדנות מטעם משרד הבריאות. את התכנית מוביל מטעם המועצה עומרי מרקוביץ', אחראי הביטחון הקהילתי ברשות.

כחלק מהתוכנית אנו מקיימים הכשרות לשומרי/ות סף שידעו לזהות ולסייע בעת הצורך ובכך – להציל חיים.

בתחילת השבוע קיימנו את הכשרה ראשונה (והארוכה ביותר) בנושא לעובדות סוציאליות של המחלקה לשירותים חברתיים במועצה. כעבור מספר ימים נערכה הכשרה של 31 עובדי מועצה ומתנ"ס להיות שומרי ושומרות סף למניעת אובדנות. השלב הבא בתכנית הוא הכשרת מתנדבים והענקת תכנים נוספים בצורה סדירה.

נזכיר בהזדמנות זו שכל מי שחווה מצוקה נפשית או עם מחשבות אובדניות, אנו פנו מיד לער"ן בטלפון 1201 או לעמותת סה"ר בחיפשו פשוט בגוגל.

צילום: מועצת בנימינה- גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תאונה התרחשה לפני שעה קלה בין 2 כלי רכב בכביש 7513 סמוך לאלוני אבא, 2 פצועים פונו לבית חולים רמב"ם, אחד מהם במצב קשה

תאונת דרכים חזיתית בן שני כלי רכב.בשעה האחרונה פעלו לוחמי האש מתחנת קריות בפיקודו של רשף ערן ויצמן לחילוץ לכודים בתאונת דרכים חזיתית שהתרחשה בכביש

פוליטיקה ומשפט

מנהל הועבר לתפקיד זוטר וטען לעוגמת נפש

התובע עבד כמנהל סניף של קופת חולים לאומית. לטענתו, הוא התפטר בשל הרעה בתנאי העסקתו ובשל נסיבות שבהן יחסי העבודה אינם מאפשרים לדרוש ממנו להמשיך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות