20.09.2021

יום שני

מימין לשמאל עומר בן ארצי מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים, ליאור טרגן, מנכ"ל העירייה, אלי דוקורסקי, ראש העיר, ליאור הסל נשיא מועדון רוטרי קישון וחבר המועדון, יוסי חלוואני צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

מועדון רוטרי קישון העניק תווי קניה לתלמידים נזקקים

נשיא מועדון רוטרי קישון, ליאור הסל וחבר המועדון יוסי חלוואני שהוא גם מנהל בית הספר קדימה,  נפגשו הבוקר, יום ג', עם ראש העיר אלי דוקורסקי והעניקו 11 תווי רכישה בשווי 144 ₪ כל אחד עבור תלמידים שידם אינה משגת לרכוש  את ילקוטי בית ספר עם הציוד הנלווה. הסל ציין בדבריו כי למרות השנה הקשה עקב משבר הקורונה המועדון המשיך במסורת ארוכת שנים של מתן שוברי קניה לתלמידי כיתות א'. נשיא המועדון ציין כי חשוב למשוך לפעילות ההתנדבותית במועדון את הצעירים, נושאי משרות בכירות בשירות הציבורי בכדי להעשיר את פעילות המועדון.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, הודה לחברי מועדון רוטרי קישון על תרומתם המסורתית : " הסיוע שלכם לקהילה ולנזקקים מבורך. השירות לזולת עבורכם הינו ערך עליון".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות