21.09.2021

יום שלישי

המתמחים צילום: אלי דדון

מומחי כרמל למען דור העתיד

מומחים בהתמחויות העל במחלקה פנימית של מרכז רפואי כרמל תורמים להצלחת דור העתיד. המומחים  קיבלו הוקרה והערכה מיוחדת המומחים התומכים, והמתמחים המסיימים בחטיבה הפנימית של כרמל. תוכנית ההכנה הייחודית " עוברים בגדול " שסייעה  לרופאים המתמחים בשלב ב',  פותחה כפרויקט ייחודי של החטיבה הפנימית בבי"ח כרמל והיא אף  הוצגה  בכנס של החברה הישראלית לחינוך רפואי. 

מומחים בפנימית ובהתמחויות העל של מקצוע הפנימית התכנסו יחד עם מסיימי ההתמחות הטריים לטקס של הוקרה והערכה .

מזה מספר שנים בבית החולים כרמל מקבוצת כללית מתקיימת מסורת של הכנה אינטנסיבית לקראת בחינות הסיום של ההתמחות בפנימית.

קורס ההכנה לבחינה (שלב ב') מאורגן באופן מלא על ידי רופאי החטיבה ומועבר  על ידי מומחים בפנימית ועל ידי מומחים בתחומים שונים כמו גסטרואנטרולוגיה, קרדיולוגיה, ריאות, זיהומים, ראומטולוגיה, אנדוקרינולוגיה, נפרולוגיה, המטולוגיה ועוד.

באירוע ההוקרה נשא דברים מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג ובירך את המשתתפים כולם, המתנדבים לתת מזמנם למען הדור הצעיר ואת המסיימים הטריים.

ד"ר גולדברג ציין כי ההתגייסות של כלל רופאי החטיבה על ענפיה הינה ייחודית ומשמעותית מאד, ניכר כי  הקשר נשמר גם לאחר סיום ההתמחות בפנימית, ותחושת המחויבות כלפי מתמחי החטיבה היא קולקטיבית.

תוכנית הכנת המתמחים  לשלב ב' הנקראת " עוברים בגדול" אף  הוצגה  בכנס של החברה הישראלית לחינוך רפואי (היל"ר) כפרויקט ייחודי של החטיבה הפנימית בבי"ח כרמל.

ד"ר עדי קיברי רופאה בכירה בחטיבה הפנימית וממובילות הפרויקט יחד עם ד"ר עאסם אבו אשתייה אמרה כי " אני, יחד עם רופאי החטיבה, מנהלי המחלקות ומנהל החטיבה רואים בהצלחת המתמחים הצלחה שלנו. הקשר לרופאים המומחים בהתמחויות העל ומחויבותם כלפי המתמחים בפנימית הוא ייחודי ומיוחד לבית החולים שלנו ".

ד"ר תאמר גנאים שעבר בהצלחה את מבחן ההתמחות בפנימית  אמר כי
" הקורס תרם לי רבות, התרגול וההכוונה של  המומחים, שמדמה את הבחינה עצמה הכין אותי למפגש האמיתי ותרם להצלחתי בה. "

ד"ר גולדברג הנהלת ביה"ח ובכירי החטיבה הפנימית איחלו  המון הצלחה בהמשך למסיימים  ואלו שמות המסיימים בהצלחה:

ד"ר  לואי חלאיילה , ד"ר איברהים זועבי, ד"ר מוחמד גנאים, ד"ר מיכל אייזנברג, ד"ר סייבה טבצ'ניקוב, ד"ר מועתז טרבייה, ד"ר תאמר גנאים .

כמו כן הודו כולם לרופאים הבכירים שהתנדבו לסייע למתמחים בהם – ד"ר שי כהן, ד"ר סמיר קאסם, ד"ר אירנה ברגמן , ד"ר מריה חודיאקובה, ד"ר מיכל שטיינברג, ד"ר סוניה שנייר, ד"ר אמנון איתן, ד"ר איברהים נעום, ד"ר ג'ומאנה אספניולי, ד"ר יוסף שחאדה, ד"ר רונזא נג'אר, ד"ר גבי ובר, ד"ר מיכל גרשינסקי, ד"ר אמיר ורור, ד"ר דבי זיסמן, ד"ר רעות לוצקי, ד"ר יעקב גולדשטיין, ד"ר שושן פרק, ד"ר אמנון גיל.

המתמחים והבכירים זכו בתעודות הוקרה מיוחדות כתודה על פעילותם ותרומתם להצלחת כלל רופאי ומתמחי החטיבה הפנימית.

עדי קיברי צילום: אלי דדון
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות