24.07.2021

שבת

צילום: אוניברסיטת חיפה

מומחים בשפיטה, במשפט וכעת גם בהתפתחות הילד

מומחים בשפיטה, במשפט וכעת גם בהתפתחות הילד. 16 שופטי משפחה ונוער קיבלו אתמול (יום ד', ה-7.7.21) את התואר השני שלהם בתוכנית הבינתחומית של אוניברסיטת חיפה בהתפתחות הילד.

זוהי הפעם הראשונה בישראל ובעולם ששופטים בתחומים הרלוונטיים לסוגיות שונות הקשורות לרווחת הילד בעתות משבר, כמו גירושין, אומנה, אימוץ, ניכור הורי, הזנחה או התעללות, מסיימים מסלול ייחודי לתואר שני, מה שהופך אותם כעת למומחים בתחומי הפסיכולוגיה של ילדים והורים, התפתחות של רגשות, שפה וקוגניציה, יחסי הורים-ילדים ולמעשה, מומחים לעולמו הפנימי של הילד בשלבי ההתפתחות השונים שלו.

"זהו צעד חסר תקדים בתחום שמביא יוקרה רבה למערכת המשפט, לאוניברסיטת חיפה ולמדינת ישראל".
אמר פרופ' אבי שגיא-שוורץ, ראש התוכנית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות