04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית נהריה

מוכנים לכל תרחיש: תרגיל מוכנות לשעת חירום נערך השבוע בנהריה

עיריית נהריה קיימה תרגיל רשותי בניהול פיקוד העורף ובשיתוף נציגים ממשרדי הממשלה וכוחות ההצלה, שנועד להגביר את המוכנות בחירום. בתרגיל השתתפו ראש העיר רונן מרלי, מ"מ מנכ"ל העירייה דודו אלחיאני כלל מנהלי האגפים והמחלקות המצוותים למכלולים והרובעים ברחבי העיר בעת חירום. 

בתרגיל הועלו מספר תרחישי חירום העלולים להתרחש ולהשפיע רבות על חיי תושבי העיר ונבדק התפקוד השוטף ודרכי התגובה של כלל אגפי ומחלקות העירייה ושיתוף הפעולה עם כוחות הביטחון וההצלה באירועים מורכבים כגון: קריסת מבנה מפגיעת טיל עם לכודים והיערכות לשהייה ממושכת במקום בעת ימי לחימה ממושכים.

ראש העיר, רונן מרלי: "ישנה היערכות רציפה של הרשות לאורך השנה כולה בהובלת מנכ"ל העירייה ואגף הביטחון. אין לי ספק כי התרגיל חיזק את תפקוד הרשות והקשר בין כלל גורמי המקצוע שנועדו לתת מענים מיטביים למגוון תרחישי חירום".

צילום: דוברות עיריית נהריה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות