24.07.2021

שבת

מה עושה אורלי כשטל ממריא אל על(סיפור חקירה)

למשרדי "אמנון רודס חקירות", מגיעים הרבה סיפורים של חשדות בבגידות מצד בני זוג. זה אחד הסיפורים היפים שהגיעו אלי לאחרונה, על  זוג צעיר שהבעל הדייל המרבה לטוס לחו"ל, ביקש ממני לבדוק את מידת נאמנותה של אשתו.

לידיעת הקוראים, השמות המופיעים בסיפור, בדויים.

אורלי וטל, בשנות השלושים לחייהם, נשואים כ-10 שנים, גרים בעיר נשר, כעשר דקות נסיעה מהעיר חיפה, והורים לשני ילדים, בני 8 ו-4 שנים. טל, דייל בחברת תעופה וותיקה בארץ, נמצא רוב ימות השבוע, בין טיסות, ואורלי, היא מורה בבי"ס יסודי בעיר מגוריה. הם גרים בדירת גן מרווחת וחדשה. יום אחד, כשהיה בבית, הטלפון של אורלי צלצל, בזמן שהייתה במקלחת, ועל הצג הופיע שם שטל לא הכיר "אבנר". מאחר שהשיחה לא נענתה, נכנסה הודעה בעקבותיה. טל שלא הצליח להתאפק, הציץ בהודעה, קרא את תוכנה, והיה בטוח שאורלי מנהלת רומן עם גבר בשם אבנר.

הוא לא סיפר לאורלי שהייתה לה שיחה וכמובן, שהוא ראה את ההודעה הנכנסת. למחרת, טל הגיע אליי, בעקבות היכרות קצרה שהייתה לנו באחת הטיסות שלי לחו"ל. הוא מסר לי את תחושותיו וביקש שאני אעקוב אחרי אשתו, בחודש הקרוב, שיהיה מבחינתו עמוס בטיסות. סיכמנו שאעדכן אותו אם יהיה משהו יוצא דופן, כבר בימים הקרובים.

התחלתי לעקוב אחרי אורלי, כבר למחרת היום. את הבוקר שלה היא התחילה עם פיזור הילדים לגן ולבית הספר ומשם הייתה נוסעת לעבודתה בנשר. בשעה 13:15 היא עזבה במהירות את בית הספר איפה שלימדה, כשהיא מלווה בבנה הגדול, שלמד באותו בית הספר. משם היא נסעה לאסוף את בנה הקטן מהגן. לא ראיתי שום דבר חשוד בפעילות שלה, עד השעה שש בערב, כאשר הגיעה בחורה צעירה לדלת ביתם של אורלי וטל, וכעבור כמה דקות, לאחר שנכנסה, יצאה אורלי מביתה ונכנסה למכוניתה. עכשיו הסיפור התחיל להיות מעניין.

נסעתי אחרי אורלי בדרכה לבית קפה במרכז הכרמל בחיפה. שם המתין לה בשולחן שמחוץ לבית קפה, בחור צעיר, נאה למדי. כשהיא הגיעה אליו, הוא קם לקראתה, חיבק ונישק אותה, באופן שקצת הפתיע אותי. ציפיתי שזה יהיה מפגש בין אוהבים, אבל היה משהו בשפת גוף שלהם, שרמז על מערכת יחסים שונה ממה שציפיתי. התחלתי לצלם אותם, וראיתי איך הם עוברים על הטלפון הנייד של אותו "אבנר" ואיך צוחקים מקריאת הטקסטים שהופיעו על הצג.

הייתה לי תחושה מאד חזקה, שאולי טל, טעה באבחנה שלו, לגבי טיב היחסים בין אורלי לאבנר. שלחתי לו תמונה של שניהם, בתקווה שאולי טל מכיר את הבחור, ויוכל להסיק את המסקנה הנכונה מהיחסים בינו לבין אשתו.

המשכתי לעקוב אחרי אורלי עוד כיומיים, ולא גיליתי שום דבר יוצא דופן. בינתיים, טל חזר מנסיעתו לחו"ל, עם הרבה שאלות וקצת חששות.

קיוויתי שלאורלי, יהיו התשובות הנכונות לתת לטל, כי הם נראו לי זוג צעיר מאד נחמד, ואורלי לא נראתה לי כמי יש לה זמן או רצון לבגוד בבעלה. לפחות ממה שהספקתי ללמוד מהמעקב אחריה בימים האחרונים. ובאמת צדקתי. כאשר נשאלה על ידי בעלה, מי זה אותו "אבנר", היא סיפרה, שהוא חבר לעבודה, שרוצה לצאת מהארון, אך מתקשה לעשות זאת, מחשש לתגובות שיקבל מבני משפחתו, מחבריו לעבודה, ואפילו מהתלמידים בבית הספר. שמו האמיתי, דורון, אבל כדי לשמור על דיסקרטיות, הם החליטו ששמו בהתכתבויות ביניהם, יהיה אבנר. למרות שבהתחלה חשבה לכעוס על טל, שחשד בה, היא הבינה את הדאגה שלו, אך ביקשה ממנו לא לבלוש אחריה ופשוט להאמין בה. לא יכולתי שלא להסכים איתה, שזוגיות בריאה בנויה על אמון בבני הזוג, ולפעמים, לא הכל צריך לדעת. 

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות