20.05.2022

יום שישי

צילום: מועדון כדורגל מכבי חיפה

מהפקולטה לרפואה בטכניון לכפר גלים

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

רופאים המתמחים ברפואת ספורט בטכניון, הגיעו לסיור במתקן האימונים של מכבי חיפה, למדו על העבודה בקבוצת ספורט, על שימוש במתקנים מודרניים ונהלי העבודה במועדון. פיזיותרפיסט המועדון, תומר בסן, שהדריך את הסיור: "גאים לשמש עמוד תווך ולהיות המובילים בנושא"

20 רופאים מהיחידה ללימודי המשך ברפואת ספורט בפקולטה לרפואה שבטכניון, הגיעו היום לכפר גלים לסיור מיוחד במתקני מתחם האימונים.

את הסיור יזמו אנשי היחידה בטכניון, יחד עם פיזיותרפיסט הקבוצה, תומר בסן, שמרצה בקורס בנושא "להיות צוות רפואי במועדון כדורגל".

הסיור כלל הסברים על נהלי העבודה במועדון, פגישה עם הצוות הרפואי וצוות מאמני הכושר, הסבר על התהליך המלא אותו עובר שחקן מהרגע שמגיע למועדון, דרך תכנית האימונים ושרשרת הטיפול בפציעות שחקנים, לרבות כל נושא השיקום. בנוסף נפגשו הרופאים עם מאמן הקבוצה, ברק בכר, שהסביר להם על העבודה שלו כמאמן מול הצוות הרפואי שלרשות האמצעים המתקדמים ביותר.

הרופאים עברו בין מתקני המועדון, לרבות חדר הכושר, חדר הטיפולים, אמבטיות הקרח

בסן אמר בסיום לאתר הרשמי: "מכבי חיפה הינו מועדון שמוביל במודרניות, במקצועיות וברמת עבודה בסטנדרט אירופי. אי לכך, המוסד האקדמי הטכניון, יצר איתי קשר כדי להרצות במסגרת לימודי רפואת ספורט וליצור שיתוף פעולה וללמד את רופאי הספורט העתידיים על עבודת הצוות הרפואי והפיזיולוגי במועדון. אנחנו גאים לשמש עמוד תווך ולהיות המובילים בנושא".

המנהלים האקדמיים, ד"ר רון גולן וד"ר רונן בר יוסף, אמרו בסיום: "תומר בסן קיבל את פני המשתתפים עם הסבר מקיף על פעילויות הקבוצה במחזורי הקליטה, האימונים, המשחקים והטיפולים הנלווים. ולדברי המשתתפים, 'קיבלו אותנו במאור פנים, והביקור היה חשוב, מעניין ומלמד'. אנחנו, בביה"ס ללימודי המשך ברפואה, מאמינים בלמידה פעילה בשטח. ולכן ביקורים מסוג זה חשובים להתנסות המשתלמים שלנו כחלק מהכשרתם ברפואת ספורט. אנחנו מודים להנהלת הקבוצה ואנשי הצוות על ההזדמנות לחוות, להתנסות וללמוד".

צילום: מועדון כדורגל מכבי חיפה

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות