20.09.2021

יום שני

קרדיט צילום תמונות: מרכז מדעני העתיד

מדלית ארד חיפאית באולימפיאדת הפיזיקה הבינלאומית

רעות  גולדברג  מאולפנת אמית חיפה בהישג מרשים באולימפיאדת הפיזיקה הבינלאומית

רעות גולדברג מאולפנת אמית חיפה זכתה במדליית ארד, במסגרת נבחרת ישראל באולימפיאדת הבינלאומית ה-51 לפיזיקה (IPHO) שנערכה השבוע בליטא, והביאה הרבה כבוד למדינת ישראל.

בתחרות השתתפו כ- 80 מדינות מכל העולם והנבחרת הישראלית זכתה בארבע מדליות כסף ומדליית ארד כשכל חבריה זכו במדליות והיא הגיעה למקום ה- 15 בעולם.

רעות גולדברג: "לאורך כל השנתיים האחרונות השקעתי הרבה זמן בלימודי פיזיקה לקראת האולימפיאדה. במהלך כל הזמן הזה לא חשבתי שאגיע עד האולימפיאדה, ולמדתי כי נהנתי מהלמידה ומהאתגר שהנבחרת הציבה לי. אני כמובן מאושרת מהזכיה במדליה, אבל הרווח האמיתי הוא באנשים שפגשתי והכלים שרכשתי במהלך הלמידה. את הניצחון שלי השגתי עוד לפני שניגשתי למבחן".

מוריה שפירא ראש אולפנת אמית חיפה ברכה את רעות על ההישג הבינלאומי המרשים. "רעות השקיעה ועמלה רבות כדי לקטוף את המדליה, לתפארת מדינת ישראל. אני מאמינה  כי ההשקעה במצוינות, בתחומי המדע בכלל והפיזיקה בפרט, הם יעד משמעותי ונמשיך להשקיע בהם".

ראש עיריית חיפה, ד"ר עינת קליש רותם:" חיפה מובילה בחינוך, מגיל גן ועד תיכון, והדבר בא לידי ביטוי בין היתר בהישג המדהים הזה – מדליית ארד בפיזיקה שהצפינה לכרמל. בשם כל תושבי חיפה, אנחנו גאים ברעות ובטוחים שהיא תביא עוד כבוד רב לעיר שלנו."

מנכ"ל רשת אמית ד"ר אמנון אלדר: "רעות הגיעה להישג  מצויין והיא מופת להשקעה, מסירות וכישרון. כל הכבוד להוריה, למורים שלה  ולצוות האולפנה על התמיכה וההעצמה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות